ایسر با ۴ گوشی ویندوزی جدید به نمایشگاه IFA 2015 خواهد آمد

بر اساس خبری که به تازگی توسط یکی از نویسندگان وب سایت WinFuture منتشر شده ، کمپانی ایسر ( Acer ) قرار است از ۴ گوشی ویندوزی جدید خود در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی کند.

گفتنی است بر اساس اعلام رولند کوانت (Roland Quandt) نویسنده وب سایت آلمانی WinFuture، ایسر نیز قصد دارد با دست پر در آیفا ۲۰۱۵ حاضر شده و ۴ اسمارت فون مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را معرفی نماید. اما تا کنون هیچ بخشی از مشخصات سخت افزاری این ۴ محصول به بیرون درز نکرده است، در مقابل به احتمال فراوان در اسمارت فون های جدید ایسر شاهد قدرت نمایی ویندوز ۱۰ مایکروسافت خواهیم بود، چرا که بر مبنای اخبار پیشین نگارش موبایل ویندوز ۱۰ به صورت رسمی در نوامبر (آبان ماه) عرضه می شود.

البته با معرفی و انتشار نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ موبایل در آینده، باید منتظر حضور شرکت های بیشتری در صحنه ی رقابت گوشی های هوشمند بر پایه ی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل باشیم.

نمایشگاه IFA آلمان یکی از بزرگترین رویداد‌های تکنولوژیکی است که همه ساله در شهر بریلین برگذار می گردد.امسال نیز همچون سال های گذشته این نمایشگاه از سیزدهم تا هیجدهم شهریور ماه میزبان آخرین دستاورد های کمپانی ها و علاقمندان به آن می باشد.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*