مهارت آموزی و کسب درآمد کنید؛ بیشترین تخفیف (به مدت محدود)

اگر به دنبالِ کسب مهارت و درآمد هستید، تا پایانِ این مطلب را مطالعه کنید. برایِ شما یک پکیج آموزشی با بیش از ۴۰درصد تخفیف، یک فلشِ OTG، یک کارتِ تخفیفِ خرید محصولاتِ دیجیتال و همچنین یک هاست رایگان تدارک دیده ایم.

Untitled

برویم سراغِ اصلِ مطلب: برترین نصیحتی که همواره از بزرگان شنیده ایم، علم آموزی و کسب مهارت بوده است. در دوره ی کنونی که فناوری های کامپیوتری و رسانه های مجازی دنیا را فتح کرده اند، اگر بتوانید بخشی از بازارِ این رسانه ی بزرگ را در اختیار داشته باشید، می توانید مطمئن باشید که در آینده ای نه چندان دور، رفاه و آسایش همراهِ همیشگی زندگی شما خواهد بود.

بزرگترین و سودآورترین کسب و کارهای امروزی در زمینه ی فناوری اطلاعات و عمدتاً وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل فعالیت می کنند. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان، به تکنولوژی علاقه مند باشید، می توانید با کسب مهارت در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت و برنامه نویسی موبایل، به بازار کار ورود نمایید و حتی در حین تحصیل، اقدام به کسب درآمد نمایید.

اکنون شما می توانید با تهیه ی مجموعه آموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت که توسط آموزش دات آی تی (amoozesh.it)به زبان فارسی دوبله شده، قدم در این راه بگذارید. این مجموعه در طول ۱۰ فصل، از پایه به شما مباحث HTML، CSS، Javascript، jQuery، Bootstrap، WordPress، PHP، MySQL، API و اپلیکیشن موبایل را می آموزد.

به دلیل استقبال فوق العاده ای که از این مجموعه به عمل آمد، اکنون شما می توانید با قیمت دلخواه خود این مجموعه را تهیه نمایید.

Final

علاوه بر دریافت این مجموعه ی آموزشی، یک هاست رایگان از سوی میهن وب هاست، یک کارت تخفیف خرید از فروشگاه وینکل و یک عدد فلش OTG با قابلیت اتصال به کامپیوتر و موبایل و تبلت نیز دریافت نمایید.

{ پایان رپورتاژ آگهی }

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. از این راه ها نمیشه کسب درامد کنید
    برید یه جا کار یاد بگیرید مثلا سیم کشی متری ۱۵ تومن
    یه ساختمون رو سیم کشی کنید ۱۵ میلیون ب جیب میزنید
    من قبلا چون کارکردم میگ و تجربشو دارم
    اگه برنامه نویسی پول داشت که الان همه برنامه نویس میشدن