موتورولا نسل جدید ساعت هوشمند موتو ۳۶۰ در دو مدل معرفی کرد

موتورولا هم که یکی از شرکت های حاظر در نمایشگاه برلین است دیروز در کنفرانس رسمی خود از نسل جدید ساعت هشومند موتو ۳۶۰ خود در دو مدل با نام های (Moto 360 (2015 و Moto 360 اسپورت رونمایی کرد.موتورولا بهبودهایی از نظر عملکرد و باتری را در این محصولات ایجاد کرده است.

شرکت موتورولا ساعت هوشمند Moto 360 را در دو سایز طراحی و تولید کرده است. ساعت Moto 360 بزرگ‌تر ۴۶ میلی‌متر بوده و مدل کوچک‌تر آن ۴۲ میلی‌متر است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید موتورولا در ساعت (Moto 360 (2015 یک قابلیت جدید به‌نام Quick Release Bands را افزوده است. کاربران با استفاده از این ویژگی می‌توانند به‌راحتی بند مورد علاقه‌ی خود را بدون نیاز به صرف زمان زیاد تعویض کنند. البته پیش از این اپل هم در ساعت هوشمند خود قابلیتی شبیه به این ویژگی را به‌کار برده بود. براین اساس برخی از بندهای ارایه شده‌ی موتورولا مخصوص بانوان است و باعث می‌شود بانوان هم امکان استفاده از این ساعت هوشمند را داشته باشند.

Moto-360-bands

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از Moto Maker ظاهر ساعت هوشمند خود را به‌طور شخصی طراحی کنند. البته لازم به‌ذکر است که این امکان تنها برای کشورهای آمریکا، فرانسه، آلمان، مکزیک و انگلستان فراهم شده است.

Moto-360-2015-8

همان‌طور که پیش از این هم گفته شد، موتورولا یک ساعت هوشمند دیگر با نام Moto 360 اسپورت را هم در جریان این مراسم رونمایی کرده است. از ویژگی‌های این محصول باید به GPS و سنسور ضربان قلب اشاره کرد. همچنین یکی از ویژگی‌های این مدل، وجود صفحه‌نمایش AnyLight است. یکی از قابلیت‌های این صفحه‌نمایش امکان استفاده از آن در محیط‌های پرنور است. همچنین این مدل قادر است تا ۳۰ دقیقه زیر آب بماند.

Moto-360-Sport

در حال حاضر امکان پیش سفارش ساعت (Moto 360 (2015 در آمریکا فراهم شده است. همچنین به‌نظر می‌رسد موتورولا این محصول را اوایل مهر امسال در بازار عرضه خواهد کرد. براساس اخبار منتشر شده، ساعت (Moto 360 (2015 با قیمت ۳۰۰ دلار تا ۴۳۰ دلار به‌فروش می‌رسد. این در حالی است که این شرکت هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه‌ی مدل Moto 360 اسپورت اعلام نکرده است.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*