اسپیکر ضد آب برای پخش موسیقی در حمام

شاید شما هم از شنیدن صدای گوشخراش کسانی که در زیر دوش حمام زیر آواز میزنند به ستوه آمده باشید. اما با این وسیله ی جالب میتوانید از شر این صداها در امان باشید. بهتر است یکی از این گجت ها را در حمام خانه اتان داشته باشید تا کسی دیگر هوس آواز خواندن به سرش نزند و به جای آن، به گوش دادن موسیقی در زیر دوش بسنده کند.
حتما شما با گجت ها و ایده های شرکت iDevices آشنایی دارید. این گجت ها به شما اجازه میدهند که کارهایتان را از روی آی پد یا آی پادتان کنترل کنید. این شرکت برای CES امسال از یک گجت پرده برداری میکند که شما را قادر می سازد در محیط های آبی نیز بتوانید به موزیک های موردعلاقه تان گوش دهید و نگران خراب شدن گجت هایتان نباشید.
این محصول از یک بلوتوث و اسپیکر ضد آب تشکیل شده که با بلوتوث تلفن های هوشمند و حتی تبلت ها نیز در تعامل است و شما میتوانید آهنگ های روی گجت هایتان را در زیر دوش گوش دهید. از خصوصیات بارز این دستگاه این است که توانایی پخش ۱۵ ساعت موزیک را دارد و می تواند این کار را از فاصله ی ۶۰ متر انجام دهد. البته شما میتوانید این دستگاه را در هرجای دیگری نیز نصب کنید و از شنیدن موسیقی لذت ببرید.
البته خبر خوب این است که این دستگاه علاوه بر ios از سیستم عامل اندورید نیز پشتیبانی می کند. اگر شما هم جز افرادی باشید که بدون موسیقی نمی توانید زندگی کنید شاید قیمت ۱۰۰ دلاری این گجت نیز نتواند شما را از خریدش منصرف کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*