نتایج تست عمر باتری گوشی سامسونگ گلکسی S6 اج پلاس

عمر باتری یکی از مهمترین دغدقه های خریداران گوشی های هوشمند است و تمام تولید کنندگان این گونه گجت ها سعی می کنند تا با روش های مختلف ، دوام باتری محصولات خود را افزایش دهند.تست عمر باتری یکی از رایج ترین آزمایش هایی است که بر روی گوشی های تازه وارد شرکت ها انجام می گردد تا مشخص گردد باتری هر محصول در شرایط مختلف کاربری چه میزان دوام می آورد.امروز این تست بر روی گوشی گلکسی S6 اج پلاس که یکی از جدیدترین گوشی های شرکت سامسونگ است انجام شده که در ادامه مطلب نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.

شرکت سامسونگ در گوشی هوشمند گلکسی S6 اج پلاس از یک صفحه‌نمایش ۵.۷ اینچی Quad HD با کیفیت Super AMOLED استفاده کرده است. توان پردازشی این محصول از طریق چیپ‌ست Exynos 7420 تامین می‌شود. شرکت سازنده در گلکسی S6 اج پلاس یک باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی قرار داده که سایز آن نسبت به باتری به‌کار رفته در گلکسی S6 سامسونگ ۱۵ درصد افزایش یافته است؛ دلیل این اقدام شرکت سامسونگ صفحه‌نمایش بزرگ‌تر در این محصول است.

به‌تازگی وب‌سایت GSMArena باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی به‌کار رفته در گلکسی S6 اج پلاس را در شرایط متفاوت مورد آزمون قرار داده و نتایج آن را منتشر کرده است.

talk-time

این وب‌سایت در مرحله‌ی اول طول عمر باتری این گوشی در زمان مکالمه را محاسبه کرده است. براساس این آزمایش کاربران با یک‌بار شارژ کامل این گوشی می‌توانند به‌مدت ۳۰ ساعت و ۲۹ دقیقه با آن مکالمه کنند. طول عمر باتری این محصول در زمان مکالمه دقیقا مشابه با وان‌پلاس ۲ است.

Web-browsing

در مرحله دوم میزان عمر باتری در زمان گشت و گذار در اینترنت مورد آزمایش قرار گرفت. با یک‌بار شارژ باتری این محصول می‌توان به‌مدت ۱۰ ساعت و ۲۵ دقیقه در وب گشت و گذار کرد.

video-playback

همچنین در حالت تماشای فایل‌های ویدیویی با استفاده از صفحه‌نمایش بزرگ این گوشی، باتری آن ۱۳ ساعت و ۵۳ دقیقه دوام خواهد داشت.

باتری گوشی هوشمند S6 اچ پلاس در حالت آماده به‌کار تا ۱۰ روز دوام خواهد داشت. همچنین باتری این گوشی در حالت تست ۸۳ ساعت یعنی ۳ روز و نیم دوام آورده است. منظور از حالت تست این است که کاربران با یک‌بار شارژ این گوشی و استفاده‌ی معمولی از باتری آن تا ۳ روز شارژ خواهند داشت. استفاده‌ی معمولی به این معنی که روزی یک ساعت مکالمه داشته باشید، یک ساعت در وب گشت و گذار کرده و یک ساعت ویدیو تماشا کنید.

Galaxy-S6-edge-plus-1

منبع : GSMarena

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*