بهترین مپ های تاون هال ۸ و ۹ بازی کلش آف کلنز

چیدمان نقشه یا همان مپ در بازی محبوب و پرطرفدار کلش آف کلنز ، یکی از استراتژی های کلیدی در روند موفقیت در این بازی است.یک چیدمان خوب در این بازی باعث پیشرفت شما شده و هرکسی نمی تواند با یک اتک ساده ، دودمان شما را در بازی به باد دهد !

در این مطلب بهترین مپ های دو تاون هال ۸ و ۹ را برایتان آماده کرده ایم.تمام مپ های ارائه شده در این مطلب ، از قدرتمند ترین مپ های این تاون هال ها بوده و بسیار مطمئن هستند .در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

بهترین مپ های تاون هال ۸ در بازی کلش آف کلنز :

مپ شماره یک :

در این مپ از نظر هوایی دور تا دور تان هال  با ایر دیفنس هیدن تسلا و بمب ها بسیار مناسب پوشش داده شده و  فریبنده است از لحاظ زمینی نیز ترکیب مورتار و کنون باعث پوشش مناسب در اطراف مپ شده .

t8-1

مپ شماره دو :

مپ دوم برای حفظ کاپ در بازی است با تله موجود در مسیر مرکز زمین به سمت تان هال مپ بسیار فریب دهنده شده و می توانید روی آن حساب کنید .

t8-2

مپ شماره سه :

مپ سوم هم یکی از قدرتمندترین مپ های تان هال ۸ است که هم از کاپ و هم از منابع شما محافظت خواهد کرد.

t8-3

بهترین مپ های تاون هال ۹ در بازی کلش آف کلنز :

مپ شماره یک :

مپ اول را  برای وار ها می توانید استفاده کنید . اتکر در هر مسیر آزادی با تله ها مواجه خواهد شد .

t9-1

مپ شماره دو :

مپ بعدی برای تان هال ۹ برای حفظ منابع و کاپ است همانطور که مشخص است والبریکر ها به دیوار های جلوی منابع نمی رسند و تان هال هم در مرکز قرار دارد .

t9-2

مپ شماره سه :

در آخر هم یک مپ برای حفظ کاپ که البته می توانید از آن برای وار ها هم استفاده کنید .

t9-3

سری جدید بهترین مپ های کلش آف کلنز برای ۴ تاون هال ۷ ، ۸ ، ۹ و ۱۰

بروزرسانی در تاریخ ۱۷ مهر ۹۴

مپ های تاون هال ۱ مپ های تاون هال ۲ مپ های تاون هال ۳ مپ های تاون هال ۴ مپ های تاون هال ۵ مپ های تاون هال ۶ مپ های تاون هال ۷ مپ های تاون هال ۸ مپ های تاون هال ۹ مپ های تاون هال ۱۰

clash

تهیه شده در گجت نیوز