گوگل اندروید ۶ ماشمالو را ۱۳ مهر برای نکسوس ۵ و نکسوس ۶ عرضه می کند

همانطور که می دانید کمپانی گوگل قرار است در تاریخ ۷ مهر ماه از نکسوس های جدید خود با نام های نکسوس ۵X و نکسوس ۶P که به ترتیب توسط ال جی و هواوی ساخته شده اند ، پرده بردارد.طبق سنت هرساله اولین محصولاتی که به نسخه جدید اندروید مجهز می گردند ، نکسوس های گوگل می باشند و انتظار می رود نکسوس های امسال هم با اندروید ۶ ماشمالو عرضه شوند.اما آیا اندروید ۶.۰ مارشمالو برای گوشی های قدیمی تر نیز همان روز ارایه می شود؟

پاسخ قاطعی برای این پرسش وجود ندارد ولی بر اساس شایعات به نظر می رسد که نکسوس ۵ و نکسوس ۶ در روز ۵ اکتبر(۱۳ مهر) به نسخه جدید اندروید ارتقا خواهند یافت.

نیازی به توضیح نیست که نکسوس ۵ و نکسوس ۶ باید نخستین گوشی هایی باشند که به نسخه جدید اندروید ارتقا می یابند . البته ممکن است تاریخ ۵ اکتبر مربوط به کشور کانادا باشد و نکسوس ۵ و نکسوس ۶ در آمریکا زودتر از این تاریخ به اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا یابند. در هر حال این به روز رسانی در فاصله زمانی زیادی با ۲۹ سپتامبر صورت نخواهد گرفت.

اندروید ۶.۰ مارشمالو که در حال حاضر فقط نسخه توسعه دهندگان آن در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته ، نوآوری ها و پیشرفت های متعددی را نسبت به اندروید لالی پاپ دارا می باشد که از آن جمله می توان به Android Pay ، Google Now پیشرفته ، پشتیبانی استاندارد از اثرانگشت و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*