اپل لوگوی ویندوز را در آیکلود به سخره گرفت !

کمپانی اپل به تازگی در صفحه پشتیبانی تقویم آیکلود خود به جای استفاده از لوگوی متداول ویندوز، از لوگو ای که خودش طراحی کرده، و یک پنجره ی معمولی را نمایش می دهد، استفاده کرده و به نوعی لوگوی ویندوز مایکروسافت را به سخره گرفته است !

این کار اپل به نظر نمی رسد اشتباها بوده باشد و این امکان وجود دارد که اپل نیز خواسته باشد کمی سر به سر مایکروسافت بگذارد. اما این کار سبب ایجاد یک پرسش در ذهن کاربران شده است. آیا اپل نیتی به جز ایجاد یک لبخند داشته است؟ مایکروسافت نیز در گذشته به تمسخر اپل پرداخته است، مخصوصا در تبلیغات سرفس و لومیا این کنایه ها بیش تر و تند تر بوده، تا جایی که اپل را وادار کرده دستیار صوتی خود را ارتقا بخشد و به آن قابلیت های کرتانا را اضافه کند، و البته از آیپد پرو به همراه قلم و کیبورد جداشونده رونمایی کند تا پاسخی به این کنایه ها داده باشد.

icloud

اپل همیشه زبان گزنده ای خصوصا در مقابل مایکروسافت داشته است. تبلیغ های سیستم عامل مک با عنوان “یک مک بگیر” را به خاطر دارید؟ در این سری تبلیغ ها که تعداد آن ها به ۶۶ عدد می رسید یک جوان فرز نقش مک و یک کارمند تقریبا چاق نقش ویندوز را بازی می کردند.

این دو شرکت از آغاز تاکنون رابطه ای پر از عشق و نفرت نسبت به یکدیگر داشته اند. در کنار این شوخی ها، این دو شرکت همکاری خود با یکدیگر را قطع نکرده اند. اپل مجموعه نرم افزاری آفیس مایکروسافت را یکی از دلایل موفقیت احتمالی آیپد پرو می بیند. تیم کوک، مدیر عامل اپل به تازگی اشاره هایی به افزایش شراکت با غول ردموندی کرده است. جالب خواهد بود ببینیم مایکروسافت این شوخی اپل را چگونه پاسخ خواهد داد. به نظر شما علت این کار اپل چه بوده است؟

منبع :NEOWIN

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اپل خودشم مسخرست :Who-s-the-man: