Project Xray اولین بازی مایکروسافت برای هدست واقعیت افزوده هولولنز

مایکروسافت از اولین بازی خود برای هدست واقعیت افزوده هولولنز رونمایی کرد.در این بازی که پروژه اکس ری ( Project Xray ) نام دارد ربات هایی هوشمند به خانه شما وراد شده و شما می بایست با سلاح هایی که در اختیار دارید ، آنها را نابود کنید.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

جالب است بدانید که کاراکتر های این بازی به شکلی هوشمندانه در فضای خانه شما و یا هر محیطی که در آن هستید ، قرار می گیرند و می توانند با استفاده از محیط اطراف ، روند بازی را به نفع خود تغییر دهند !

به عنوان مثال ، شخصیت های هوشمند این بازی می توانند پشت مبلمان خانه شما پنهان شوند تا شما نتوانید به آنها شلیک کنید.مایکروسافت این ویژگی را ” سرگرمی واقعیت ترکیبی ” توصیف کرده است.

مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت در توضیح پروژه Xray اعلام کرد که هولولنز از هر دستگاهی مستقل خواهد بود و عملکردی جداگانه دارد. در واقع هدست واقعیت افزوده مایکروسافت یک کامپیوتر کامل است و هیچ سیمی به آن متصل نیست.

نسخه‌ی مخصوص توسعه‌دهندگان هولولنز در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶ با قیمت ۳۰۰۰ دلار عرضه می‌شود، اما انتظار می‌رود نسخه‌ی نهایی قیمت اقتصادی‌تری داشته باشد.

منبع : thenextweb

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*