شرکت Fossil از ۴ ساعت هوشمند خود رونمایی کرد

با ورود ساعت های هوشمند با بازار ، بسیاری از تولید کنندگان سنتی ساعت در جهان نگران تسخیر بازار توسط این ساعات های جدید شده اند و با اینکه به نظر می رسد میلی به تولید ساعت هوشمند ندارند اما به ناچار مجبور به تولید اینگونه محصولات شده اند.کمپانی ساعت سازی از ۴ ، یکی از تولید کنندگان مطرح ساعت در جهان است که با معرفی ۴ ساعت هوشمند تصمیم گرفته تا شانس خود را در این زمینه نیز امتحان کند.

دو ساعت‌هوشمند اول این شرکت Q Reveler و Q Dreamer نام گرفته و هرکدام نیز ۱۲۵ دلار قیمت دارند. ساعت سوم نیز  Q Grant نام دارد و قیمت آن از ۱۷۵ دلار شروع شده و تا ۱۹۵ دلار ادامه می‌یابد. دو ساعت اول بیشتر نقش دست‌بند سلامتی را بازی می‌کنند و قابلیت شناسایی حرکات شما را دارند در حالیکه ساعت سوم با داشتن برنامه‌ همراه مخصوص iOS و اندروید امکان نشان دادن نوتیفیکیشن‌های گوشی‌ شما را از طریق چراغ یا لرزش ساعت دارد.

در میان این چهار ساعت معرفی شده، ساعت چهارم به نام Q Founder پرچمدار نامیده شده و سیستم عامل اندروید ویئر را به همراه چیپست شرکت اینتل اجرا می‌کند. این ساعت نیز همانند ساعت‌های هوشمند معرفی شده توسط هوآوی و موتورولا دارای قاب گرد شکل بوده و از تمامی قابلیت‌های سیستم‌عامل اندروید ویئر پشتیبانی می‌کند. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به امکان شخصی سازی‌های فراوان و نمایش دادن نوتیفیکیشن‌های گوشی اشاره کرد.

fossil-grant-1000x1000

شرکت Fossil اعلام کرده که سه ساعت اول از سه روز آینده در بازار عرضه می‌شوند اما هنوز تاریخ دقیقی را برای عرضه‌ی پرچمدار خود معرفی نکرده است. احتمالا شاهد عرضه‌ی ساعت هوشمند Q Founder این شرکت در اوایل سال جاری باشیم.

منبع: slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*