آپدیت جدید کلش آف کلنز تا ساعاتی دیگر : بررسی شایعات و تغییرات احتمالی

کمپانی سوپرسل ( تولید کننده بازی محبوب کلش آف کلنز ) همه ساله با نزدیک شدن به روز هالووین ( ۳۱ اکتبر (نهم آبان) ) آپدیت جدیدی را برای بازی کلش آف کلنز منتشر می کند.امسال هم مانند سال های قبل ، سوپرسل خود را برای انتشار یک آپدیت بزرگ آماده کرده و گفته می شود امروز دوم آبان ، این بروزرسانی جدید منتشر خواهد شد.در این مطلب به بررسی شایعات و تغییرات احتمالی در بازی می پردازیم.یکی از مهمترین تغییراتی که شایعه شده با این نسخه جدید در بازی اعمال خواهد شد ، اضافه شدن تاون هال ۱۱ می باشد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

آپدیت 1 خرداد 96 منتشر شد اینجا کلیک کنید

آخرین آپدیت بازی کلش آف کلنز 9.24.1 ( Clash of Clans 9.24.2) امروز 1 خرداد 96 منتشر شد. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

 

در این مطلب بیشتر مطالبی که به بیرون درز می کند و بیشتر از منابع اصلی و مطمئن هم باشد را سعی می کنیم قرار دهیم و از نوشتن شایعات عجیب و غریب و بعضا ساختگی ، سعی می کنیم که دوری کنیم !

دراین مطلب به شایعاتی که از طریق منابع معتبر منتشر شده پرداخته ایم و از اشاره به شایعات عجیب و غریب و بعضا ساختگی ، دوری کرده ایم.

تغییرات و ویژگی های احتمالی آپدیت هالووین بازی کلش آف کلنز :

۱. بوست کردن هر دو کارخانه طلسم سازی کلاسیک و طلسم ساز اکسیر سیاه با یک عدد جم   به مدت یک هفته در هالووین۲۰۱۵

۲. اضافه شدن یک مانع جدید به شکل دیگ یا قابلمه که Cauldron  نامیده می شود و از نشانه های سمبلیک روز هالووین است که Remove کردن آن ۲۵,۰۰۰  خرج دارد و بعد از پاک شدن آن به شما ۷۵,۰۰۰ جایزه می دهد.

بنظر من پیدا کردن و جمع کردن ۵۰,۰۰۰ کار زیاد سختی نیست و می توانید از آن به عنوان تزئین نقشه استفاده کرد ، چون بعد از پایان هالووین دیگه از این قابلمه های تزئینی نمی دهد.

۳. شایعه لول ۸ نیروی بربر : یکی از کاربران و علاقه مندان بازی کلش آف کلنز با دیدن و دقت کردن یکی از فیلم های GALADON که دسترسی ویژه به بازی کلش آف کلنز دارد و می توان گفت یکی از کارمندان ویژه کلش آف کلنز است و مسابقات کلش را گزارش می دهد دیده است که بربرین سطح هفت کنارش علامت آتش نمی باشد و می دانید وقتی که سربازی به مرحله آخر می رسد و لولش تکمیل می شود ، علامت آتش در کنار آن ظاهر می شود و با دیدن این فیلم حدس زده می شود که یک لول به بربرین اضافه می شود و لول آخر آن هشت می شود.

در فیلم دیده شده از GALADON که در کنار بربرین علامت آتش به نشانه لول آخر بربرین دیده نمی شود.

در صورتی که لول ۷ آخرین لول بربر می باشد و علامت آتش دارد !

احتمالات دیگری که حدس زده می شود :

۴. تاون هال یازده

آمدن تاون هال ۱۱ که به شدت در یوتیوب و همچنین انجمن سوپرسل بین کاربران بحث می شود که همراه آن بالطبع یکسری تجهیزات و ادوات هم اضافه خواهد شد . احتمال آمدن تاون هال یازده : ۳۵ درصد حدس زده می شود.

۵. تورنمنت بین کلن ها

یکی از بحث های جدی آمدن تورنمنت بین کلن ها است و از آنجا که مسابقات زیادی بین کلن ها توسط سوپرسل انجام شده است ، حدس زده می شود که این مورد به بازی اضافه خواهد شد و سوپرسل توجه ویژه ای به آن دارد و مراسم ClashCon هم یکی از ویژگی های آن مسابقات بین کلن ها است و قبلا در مطلبی تورنومنت را توضیح دادیم ، احتمال آمدن تورنمنت بین کلن ها ۶۰ درصد حدس زده می شود.

۶. اضافه شدن نقشه Single Player و یا ماموریت های روزانه Daily Quests

تصور اینکه بازی برای شما یک ماموریت روزانه در نظر بگیرید و یا در فواصل زمانی ماموریت هایی برای شما ظاهر شود که با انجام آن بتوانید طلا و اکسیر و جم ببرید ، می تواند خیلی شیرین و دلچسب باشد مخصوصا اگه حریف خوبی با سرچ زدن پیدا نشود و طلا و اکسیر هم کمیاب باشد و یکی از ویژگی های دیگر می تونه این باشد که در نقشه Single Player بتوانید ماموریت هایی را که تمام کرده اید ، بعد از یک مدت دوباره فعال شوند و با حمله دوباره به شما جایزه بدهد ، این احتمال فعلا ۲۰ درصد است و ممکن است اتفاق هم نیفتد !

۷. نیروی جدید ، قهرمان جدید ، ساختمان جدید

اگر تاون هال یازده بیاید باید منتظر ساختمان جدید و یا نیروی جدید هم بود و البته نیروی جدید به نظر واقع گرایانه تر به نظر می رسد صرف نظر از اینکه تاون هال یازده بیاید یا که نیاید ! البته آمدن ساختمان جدید بعید بنظر می رسد مگر اینکه تاون هال یازده هم بیاید.

قبلا هم  تصویر یک محراب جدید در بازی توسط بازیکنان تیز بین شکار شد که حدس ها و گمانه هایی در این باره برای اضافه شدن یک قهرمان به بازی حدس زده شد که به نظر می رسید که جایگاه گوبلین باشد ! البته آمدن قهرمان جدید زیاد واقع گرایانه نیست و در حال حاضر ۲ قهرمان در بازی وجود دارد و اضافه شدن یک قهرمان دیگر به بازی ، اثر بخشی آن دو قهرمان دیگر را ضعیف می کند و حمله به دهکده ها سهل و آسانتر می شود که تعادل بازی را به هم می زند مگر اینکه در بازی تنها بتوان از دو قهرمان بطور همزمان استفاده کرد و قهرمان سوم رزرو بماند ، کاری که اکثر بازی های استراتژیک انجام می دهند.

به هر حال آپدیت جدید دارد می آید و ساختمان جدید بستگی به این دارد که تاون هال یازده بیاید یا که خیر و البته قهرمان جدید که بعید بنظر می رسد . احتمالی که حدس زده می شود : آمدن نیروی جدید به بازی ۹۳ درصد است ، احتمال ساختمان جدید ۳۵ درصد است ، آمدن قهرمان جدید ۱ درصد است.

توجه داشته باشید این خبرها همگی غیر رسمی و تایید نشده است و سوپرسل هنوز از آپدیت بزرگ خود چیزی بیان نکرده است.

بروزرسانی :

سوپرسل نسخه جدید بازی کلش آف کلنز ( Clash Of Clans ۷.۲۰۰.۱۹ ) را منتشر کرد.این بروزرسانی جدید که به مناسبت روز هالووین منتشر شده  یک آپدیت اختیاری است و حال و هوای بازی کلش آف کلنزتان را به حالت هالووین می برد.اما متاسفانه فعلا خبری از آپدیت بزرگ نیست و باید همچنان چشم به راه ماند ! برای مشاهده توضیحات و دانلود نسخه جدید بازی اینجا کلیک کنید.