آپدیت جدید کلش آف کلنز تا ساعاتی دیگر : بررسی شایعات و تغییرات احتمالی

کمپانی سوپرسل ( تولید کننده بازی محبوب کلش آف کلنز ) همه ساله با نزدیک شدن به روز هالووین ( ۳۱ اکتبر (نهم آبان) ) آپدیت جدیدی را برای بازی کلش آف کلنز منتشر می کند.امسال هم مانند سال های قبل ، سوپرسل خود را برای انتشار یک آپدیت بزرگ آماده کرده و گفته می شود امروز دوم آبان ، این بروزرسانی جدید منتشر خواهد شد.در این مطلب به بررسی شایعات و تغییرات احتمالی در بازی می پردازیم.یکی از مهمترین تغییراتی که شایعه شده با این نسخه جدید در بازی اعمال خواهد شد ، اضافه شدن تاون هال ۱۱ می باشد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

آپدیت ۱ خرداد ۹۶ منتشر شد اینجا کلیک کنید

آخرین آپدیت بازی کلش آف کلنز ۹.۲۴.۱ ( Clash of Clans 9.24.2) امروز ۱ خرداد ۹۶ منتشر شد. برای دانلود اینجا کلیک کنید.

 

در این مطلب بیشتر مطالبی که به بیرون درز می کند و بیشتر از منابع اصلی و مطمئن هم باشد را سعی می کنیم قرار دهیم و از نوشتن شایعات عجیب و غریب و بعضا ساختگی ، سعی می کنیم که دوری کنیم !

دراین مطلب به شایعاتی که از طریق منابع معتبر منتشر شده پرداخته ایم و از اشاره به شایعات عجیب و غریب و بعضا ساختگی ، دوری کرده ایم.

تغییرات و ویژگی های احتمالی آپدیت هالووین بازی کلش آف کلنز :

۱. بوست کردن هر دو کارخانه طلسم سازی کلاسیک و طلسم ساز اکسیر سیاه با یک عدد جم   به مدت یک هفته در هالووین۲۰۱۵

۲. اضافه شدن یک مانع جدید به شکل دیگ یا قابلمه که Cauldron  نامیده می شود و از نشانه های سمبلیک روز هالووین است که Remove کردن آن ۲۵,۰۰۰  خرج دارد و بعد از پاک شدن آن به شما ۷۵,۰۰۰ جایزه می دهد.

بنظر من پیدا کردن و جمع کردن ۵۰,۰۰۰ کار زیاد سختی نیست و می توانید از آن به عنوان تزئین نقشه استفاده کرد ، چون بعد از پایان هالووین دیگه از این قابلمه های تزئینی نمی دهد.

۳. شایعه لول ۸ نیروی بربر : یکی از کاربران و علاقه مندان بازی کلش آف کلنز با دیدن و دقت کردن یکی از فیلم های GALADON که دسترسی ویژه به بازی کلش آف کلنز دارد و می توان گفت یکی از کارمندان ویژه کلش آف کلنز است و مسابقات کلش را گزارش می دهد دیده است که بربرین سطح هفت کنارش علامت آتش نمی باشد و می دانید وقتی که سربازی به مرحله آخر می رسد و لولش تکمیل می شود ، علامت آتش در کنار آن ظاهر می شود و با دیدن این فیلم حدس زده می شود که یک لول به بربرین اضافه می شود و لول آخر آن هشت می شود.

در فیلم دیده شده از GALADON که در کنار بربرین علامت آتش به نشانه لول آخر بربرین دیده نمی شود.

در صورتی که لول ۷ آخرین لول بربر می باشد و علامت آتش دارد !

احتمالات دیگری که حدس زده می شود :

۴. تاون هال یازده

آمدن تاون هال ۱۱ که به شدت در یوتیوب و همچنین انجمن سوپرسل بین کاربران بحث می شود که همراه آن بالطبع یکسری تجهیزات و ادوات هم اضافه خواهد شد . احتمال آمدن تاون هال یازده : ۳۵ درصد حدس زده می شود.

۵. تورنمنت بین کلن ها

یکی از بحث های جدی آمدن تورنمنت بین کلن ها است و از آنجا که مسابقات زیادی بین کلن ها توسط سوپرسل انجام شده است ، حدس زده می شود که این مورد به بازی اضافه خواهد شد و سوپرسل توجه ویژه ای به آن دارد و مراسم ClashCon هم یکی از ویژگی های آن مسابقات بین کلن ها است و قبلا در مطلبی تورنومنت را توضیح دادیم ، احتمال آمدن تورنمنت بین کلن ها ۶۰ درصد حدس زده می شود.

۶. اضافه شدن نقشه Single Player و یا ماموریت های روزانه Daily Quests

تصور اینکه بازی برای شما یک ماموریت روزانه در نظر بگیرید و یا در فواصل زمانی ماموریت هایی برای شما ظاهر شود که با انجام آن بتوانید طلا و اکسیر و جم ببرید ، می تواند خیلی شیرین و دلچسب باشد مخصوصا اگه حریف خوبی با سرچ زدن پیدا نشود و طلا و اکسیر هم کمیاب باشد و یکی از ویژگی های دیگر می تونه این باشد که در نقشه Single Player بتوانید ماموریت هایی را که تمام کرده اید ، بعد از یک مدت دوباره فعال شوند و با حمله دوباره به شما جایزه بدهد ، این احتمال فعلا ۲۰ درصد است و ممکن است اتفاق هم نیفتد !

۷. نیروی جدید ، قهرمان جدید ، ساختمان جدید

اگر تاون هال یازده بیاید باید منتظر ساختمان جدید و یا نیروی جدید هم بود و البته نیروی جدید به نظر واقع گرایانه تر به نظر می رسد صرف نظر از اینکه تاون هال یازده بیاید یا که نیاید ! البته آمدن ساختمان جدید بعید بنظر می رسد مگر اینکه تاون هال یازده هم بیاید.

قبلا هم  تصویر یک محراب جدید در بازی توسط بازیکنان تیز بین شکار شد که حدس ها و گمانه هایی در این باره برای اضافه شدن یک قهرمان به بازی حدس زده شد که به نظر می رسید که جایگاه گوبلین باشد ! البته آمدن قهرمان جدید زیاد واقع گرایانه نیست و در حال حاضر ۲ قهرمان در بازی وجود دارد و اضافه شدن یک قهرمان دیگر به بازی ، اثر بخشی آن دو قهرمان دیگر را ضعیف می کند و حمله به دهکده ها سهل و آسانتر می شود که تعادل بازی را به هم می زند مگر اینکه در بازی تنها بتوان از دو قهرمان بطور همزمان استفاده کرد و قهرمان سوم رزرو بماند ، کاری که اکثر بازی های استراتژیک انجام می دهند.

به هر حال آپدیت جدید دارد می آید و ساختمان جدید بستگی به این دارد که تاون هال یازده بیاید یا که خیر و البته قهرمان جدید که بعید بنظر می رسد . احتمالی که حدس زده می شود : آمدن نیروی جدید به بازی ۹۳ درصد است ، احتمال ساختمان جدید ۳۵ درصد است ، آمدن قهرمان جدید ۱ درصد است.

توجه داشته باشید این خبرها همگی غیر رسمی و تایید نشده است و سوپرسل هنوز از آپدیت بزرگ خود چیزی بیان نکرده است.

بروزرسانی :

سوپرسل نسخه جدید بازی کلش آف کلنز ( Clash Of Clans ۷.۲۰۰.۱۹ ) را منتشر کرد.این بروزرسانی جدید که به مناسبت روز هالووین منتشر شده  یک آپدیت اختیاری است و حال و هوای بازی کلش آف کلنزتان را به حالت هالووین می برد.اما متاسفانه فعلا خبری از آپدیت بزرگ نیست و باید همچنان چشم به راه ماند ! برای مشاهده توضیحات و دانلود نسخه جدید بازی اینجا کلیک کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵۱ دیدگاه

 1. سلام اپدیت جدید قراره کی بیاد واسه بیلدر هال میگم

 2. این قایقی که امده رو باید چکار کنیم

 3. بابا کینگ و کویین لول ۴۵اومده بازی فارسی شده تازه داره اپدیت شب هم میاد و سربازای جدیدم اومده بولر ماینر بیبی دراگ و تو تان ۱۱دیوار ۱۲اومده یه هیرو جدیدم اومده گاردن واردن تا لول ۲۰میره بربرم تا ۷بیشتر نیس بالو شده لول ۷دراگ شده ۶هوگ شده ۷اسپل جدید اومده دوتا اسکلت و شبیه ساز مورتال لولش شده ۹الانم سال ۲۰۱۸هست شما دارین مال ۴سال پیشو میگن

 4. کی درس میشه این بازی چرا مال بعضیا میاره اخه

 5. تو رو خدا کی باز میشه

 6. بازی کلش کی باز میشه

 7. چرا امشب کلش باز نمیشه. تر خدا جواب بدین امشب درست میشه یانه

 8. فقط حرف میزنین،حرف مفت،یکی لینک اپ جدید بده

 9. سلام این اپدیت کی میاد از بی کلشی مردم من…
  خواهشن زود خبر بدید

 10. لطفعأ یک بار دیگر تو توان حال ۸ جیم بدین وقیمت کارگر هارا کم بسازین

 11. سلام توی اپدیت جدید سال ۹۶چی میاد کسی میدونه

 12. بابا این چی جوریه من نفهمیدم من الان تنوال یازده ام ولی شما نوشتیم تنوال یازده قراره بیاد . خخخخخخ

  • سلام میلاد جان و بقیه دوستانی که همین اشتباهو کردین!! این مطلب مال ابان نود و چهار هستش نه نود و پنج. هممون با این مطلب قدیمی سر کاریم.. چه امشب این مشکل درست شه چه نشه باید بگم مشکلات کلش داره زیاد میشه و از چشم من یکی که داره میوفته.شب خوش…

 13. سلام این چه اپدیتیه که اکانتم رو اجرا نمیکند؟

 14. خواهشاادمین بگو چجوره میشه روبلواستک نسخه جدیدو نصب کرد لامصب نصب میشه بالانمیاد اعصابم خورده هیچ فایده نداره
  این شمارم ایمیلم۰۹۳۸۵۴۹۰۷۴۴
  AFSHAR.E1988@YAHOO.COMخیلی لازمه مرسی

 15. اقا این اپدیت۲۰۱۶چی شد میگن بازی سخت شده نمیتونم دانلود کنم

 16. ببخشید اما انگار میگن تو اپدیت جدید کلش که تو تاریخ ۲فروردین انجام گرفته یه سرباز جدیدی به پایگاه سیاه اضافه شده که فقط نیرو های زمینی رو میزنه تو دستش هم یه توپ بولینگ سنگی هستش…حقیقته؟؟؟؟؟!!!!!!

 17. سلام بیژن هستم و یک سال و نیم هست که بازی کلش رو انجام می دم. امروز ۲۳ دی هست و آپدیت جدید رو هم دیدیم. بازی رو سخت کردن و بی معنی… فقط منبعد کسانی می تونن بازی رو ادامه بدن که حداقل روزانه ۶ حمله با بالا انجام بدن (به علت تغییرات قواعد شیلد بازی) و آن هم با نیروهای وار. کسانی هم که تفننی و در حد یک یا دو حمله در روز انجام می دن باید بازی رو ببوسن و بزارن کنار. چون با نیروهای وار اتکها زده می شه در نتیجه جمع کردن اکسیر بنفش سخت شده و در نتیجه آپدیت نیروها هم سخت می شه و نیروهای ضعیف نمی تونن لوت خوبی رو جمع کنن. این بازی دیگه بازی نیست که ملکه عزاب هست. مرسی

 18. خخخخخخ فقط این ک هر کی هر مشکلی در اپ جدید داره دو یا سه رو باید وای سه خبر های منتشر شده ناشی از اینه ک هنو نصف تغییرات نیومده و بازی با باگ هایی رو ب رو شده :Pleasure:

 19. سلام هر کاری میکنم اپدیت نمیشه لطفا راهنمایی کنین

 20. سلام اقا ما دونات وار رو که می خواییم پر کنیم از کلش میزنه بیرون و بازی متوقف می شه چرا؟

 21. چرا من رو تاون هال کلیک میکنم میپره بیرون؟؟؟

 22. سلام
  تو اپدیت جدیدش تاون هال یازده هم امده با یک دفاعی جدید به نام eagle artillery همچنین یه نیرو به اسم grand warden اومده که مث ارچر و بربر کینگ هستش و مخصوص تاون یازده هستن
  نکته دیگه اینه که با ده تا جم میتونی ۲۳ساعت شیلد بگیری
  اما نکنه مهمتر از همه اینه که داخل خونه اصلی یا تاون هال مقدار سکه و اکسیر بیشتری جا میشه
  الان من تاون لول هفت هستم تو این لول تو خونه من ۵۰۰هزارتا پول واکسیر جا میشه
  و مهمتر از همه اینه که مجبوریم خونه رو در وسط مپ قرار بدیم.چون من خونم بیرون از مپ بود وقتی اومدم دیدم که با چهارتا ارچر حدود شصت هزارتا اکسیر و سکه ازم بردند
  و از همه مهمتر اینه که با زدن تنها خونه دیگه تو شیلد نمیریم که این خیلی بده
  یه نکنه دیگه هم هست اینه که فک کنم میتونیم تو کلن اسپل هم به هم دیگه بدیم یا دونیت کنیم

 23. اپدیتش امروز تموم میشه؟

 24. سلام دوستان من تاون هال هشت هستم دوست دارم آپشن جدیدی که میخواد اضافه شه ساختمون باشه و یه نیروی جدید که به احتمال زیاد هیرو اسمشه و کارش مثه هیلر هستش ولی یه خرده بهتر

 25. چ عجب بالاخره داره اپدیت میاد.۴هفتس هی امروز فردا میکنن

 26. سلام این اپدیت عالیییه من که منتظرشم

 27. همه منتظر تعقییرات هستیم

 28. سلام من خیلی خیلی منتظر اپدیتم ولی از شهریور منتظرم ولی خبری نشده من الان تاون نه ام و تاون یازده جالب به نظر میاد خواشا اخبار های روز سچپرسل رو پخش ما همجنان منتظریم

 29. :Tears: من که خیلی منتظرم

 30. با سلام ممنون از سایت خوبتون تنها سایتی که امروز واسه آپدیت هالویین بازهم مطلب گذاشت سایت بسیار خوب شماهست واقعا از فعالیتتون ممنون.راستش من که خیلی چشم انتظارم واسه این آپدیت اخه ازشهریور تا الان بحث سر این آپدیت هست ومیگن خیلی بزرگه و عالیه هنوز که خبری نیست خداکنم زود تر بیاد که مردیم از بی آپدیتی شما خبری از دقیق بودن زمانش ندارین؟؟یا باید تا اخر هفته هالویین صبرکرد؟