کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت، بیلد ۲۰۱۶ از تاریخ ۳۰ مارس تا ۱ آپریل برگزار خواهد شد

Steven Guggenheimer از مایکروسافت امروز به صورت رسمی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که کنفرانس توسعه دهندگان مایکروسافت ( بیلد ۲۰۱۶ ) از تاریخ ۳۰ مارس تا ۱ آپریل ( دهم تا دوازدهم فروردین ۱۳۹۵ ) در سانفرانسیسکو برپا خواهد شد و از توسعه‌دهندگان خواست تا در این روز آنها را همراهی کنند.

مایکروسافت، باری دیگر “Moscone Center” را، به دلیل جذابیت و جلب توجه آن، برای تجمع توسعه دهندگان و برنامه نویسان سراسر جهان برای برگذاری کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ انتخاب کرده است. از کنون، مایکروسافت لیست رزرو ها را آماده نکرده است اما کسانی که مایل به شرکت در این کنفرانس هستند، می توانند از طریق وبسایت این کنفرانس، اقدام به عضویت کنند.

در کنفرانس امسال، تمرکز کنفرانس بر روی ویندوز ۱۰، نرم افزار های یونیورسال، هالو لنز، کانتینیوم و ورود مایکروسافت به دنیای متن باز نرم افزاری از طریق ویژوال استودیو بود. با توجه به سوابق مایکروسافت، ممکن است که کنفرانس بعدی بیلد، مربوط به نسخه بعدی ویندوز سرور و دیگر نرم افزار های اینترپرایس مایکروسافت و به روز رسانی های بعدی ویندوز ۱۰ باشد.

اما با توجه به این که هولولنز و نرم افزار های یونیورسال ، آینده ویندوز و تکنولوژی خواهند بود، احتمال این که در کنفرانس بعدی بیلد نیز بر روی نمایش ویژگی های خارق العاده هولولنز و نمایش پیشرفت ها و همچنین برنامه های مربوط به نرم افزار های یونیورسال تمرکز شود زیاد است.

به هر حال، اکنون بسیار زود است که بخواهیم در مورد این که مایکروسافت برای کنفرانس بعدی بیلد چه چیزی در چنته دارد صحبت کنیم و باید تا زمانی نزدیک به برگزاری کنفرانس صبر کنیم.

به نظر شما مایکروسافت در کنفرانس بعدی بیلد بر روی چه چیزی تمرکز می کند؟

منبع :NEOWIN

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*