Freedom earbuds

ترس گم کردن هدست خود را با این محصول نه چندان زیبا، به حداقل برسانید

یکی از نگرانی های همیشگی درباره ی هدست های بلوتوث، گم کردن آن هاست.حال، با پیشرفت تکنولوژی و به لطف حضور شرکت هایی همچون Altec Lansing، خیالمان از گم کردن هدست های گران قیمت مان آسوده می شود. با مشخصات جالب این هدست بی سیم که در نمایشگاه CES امسال معرفی شده در ادامه ی مطلب آشنا خواهید شد.

Altec Lansing، جزو اولین شرکت هاییست که نگرانی کاربران را پیش از سایرین درک کرده و دست به معرفی Freedom Earbuds زده است. این هدست بی سیم از یک اپلیکیشن و GPS مبتی بر بلوتوث استفاده می کند که پیدا کردن آن را بسیار راحت می کند. این هدست به بلندپروازی محصول Dash از شرکت Bragi نمی رسد ولی به لحاظ امکانات، چیزی از هدست های Earin کم ندارد.

درکنار فناوری GPS، مقاومت هدست دربرابر نفوذ آب را نیز باید به ویژگی های این محصول بیافزاییم. برد بلوتوث دستگاه به ۱۰۰ فوت می رسد که نسبت به هم رده های خود، بسیار بیشتر شده است. میکروفن حذف صدای اضافی محیط، دکمه هایی برای پاسخ دادن به تماس و عمر شش ساعته ی باتری خیال شما رابرای داشتن یک تماس باکیفیت آسوده می کند. شایان ذکر است کیس قابل حمل هدست عمر باتری را به ۹ ساعت افزایش می دهد. تمام این ویژگی ها باعث شده اند تا با محصولی بزرگ، حجیم و نازیبایی روبرو باشیم. درست همانند این که یک هدست بلوتوث برروی هر گوش خود قرار داده اید. البته تنوع رنگ های موجود برای دستگاه، کمی جور طراحی زشت هدست را می کشد.

نمایشگاه CES پارسال نیز جولانگاه محصولات اینچنینی بود که با بدقولی های سازندگان، با استقبال زیادی مواجه نشدند. Altec Lansing یکی از معدود کمپانی هاییست که از هدست وایرلس خود در نمایشگاه امسال رونمایی کرد؛ گرچه به زمان دقیق عرضه به بازار آن اشاره ای ننمود و آن را به ۳ ماهه ی دوم سال جاری میلادی موکول کرد. هدست های Freedom قیمتی برابر ۱۴۹.۹۹ خواهند داشت.

“منبع:” theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.