در سال ۲۰۱۶، اینگونه دمای بدن خود را خواهید سنجید

در رویداد CES محصولات جالبی معرفی شدند: از اسباب بازی‌هایی که می‌توان به آن‌ها برنامه داد. تا گجتی که میزان ارزش خوراکی‌ها را اندازه گیری می‌کند. حال دستگاهی معرفی شده که به راحتی می‌توان دمای بدن را ثبت کرد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

بعضی از محصولات معرفی شده به احتمال زیاد روش‌های قدیمی و سنتی را کنار خواهد گذاشت. مانند دستگاهی که به شما معرفی خواهیم کرد. یک کمپانی فرانسوری به نام Withings یک دماسنج ساخته که دارای ارتباطات Wi-Fi است. این دماسنج Thermo نام دارد و از طریق تماس با پوست، دمای بدن را خواهد سنجید. به لطف این دستگاه پدر و مادرها می‌توانند دمای فرزند خود را به راحتی  اندازه گرفته و آن‌ها را از خوابشان بیدار نکنند. جالب است بدانید که این دستگاه می‌تواند دمای بزرگسالان را نیز بسنجد.

برای استفاده از دستگاه باید آن را بر روی شریان تمپورال قرار دهید. این شریان در دو طرف پیشانی شما قرار دارد. در حال حاضر پزشکان معتقد هستند که شریان تمپورال دقیق‌ترین قسمت برای سنجش دمای بدن بوده و همچنین سنجش دما از این قسمت نسبت به روش‌های قدیمی پاکیزه و بهداشتی‌تر است.

با اینکه نمونه های مشابهی مانند BeWell و Exergen در بازار وجود دارد، Thermo اولین دستگاه دارای Wi-Fi بوده که نیازی به تلفن هوشمند ندارد. زیرا می‌توان دمای بدن را مستقیما از صفحه‌ی LED که بر روی دماسنج قرار دارد مشاهده کرد. همچنین دما در حالت طبیعی به رنگ سبز، در حالت تب به حالت نارنجی و در شرایط وخیم به رنگ قرمز خواهد درخشید. در این دماسنج ۱۶ سنسور وجود دارد که دمای بدن را با پیدا کردن سریع شریان خواهند سنجید.

Thermo دماسنجسپس دما را به همراه تاریخ و اطلاعات دقیق به اپلیکیشن ارسال خواهد کرد تا والدین تغییرات دمای بدن کودکشان را بتوانند مشاهده کنند و در شرایط لازم آن را به دکتر نشان دهند.

Thermo قرار است به قیمت ۹۹.۹۵ دلار در اواخر سه ماه اول میلادی عرضه خواهد شد. نظر خود را در مورد این دماسنج با ما در میان بگذارید.

منبع: Mashabale

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*