با Presence، نسل جدید و هوشمند دوربین های امنیتی آشنا شوید

شرکت Netatmo سابقه‌ی درخشانی در زمینه‌ی دوربین‌های امنیتی و محافظتی دارد. این شرکت در نمایشگاه CES امسال از دوربین جدید خود با قابلیت‌های جدید تصویربرداری نظیر تمیز دادن سوژه ی مورد نظر رونمایی کرد. محصول جدید Netatmo که Presence  نام دارد به شبکه ی Wi-Fi متصل می‌شود و محتوای خود را به اشتراک می‌گذارد. با ما همراه باشید.

دوربین‌های نسل جدید این شرکت می‌توانند بین اشخاص، حیوانات خانگی و خودرو تفاوت قائل شوند و به راحتی آن ها را شناسایی کرده و مطابق دستورالعملی که کاربر برای دستگاه تنظیم نموده است،  عمل نماید. برای مثال، هنگامی که به مسافرت دسته جمعی رفته‌اید و کسی در منزل وجود ندارد، می‌توانید دوربین را به گونه‌ای تنظیم کنید که درصورت شناسایی یک فرد در حیاط خانه، شروع به فیلم‌برداری کند. ممکن است برای فضاهای بزرگ نیاز به چند واحد از دوربین های Presence داشته باشید، چرا که این دوربین‌ها از حسگر مادون قرمز بی‌بهره هستند و تنها با نور افکنی که روی دوربین تعبیه شده است به تصویربرداری در تاریکی می‌پردازد.

شرکت Netatmo فکر همه‌جای امنیت خانه ی شما را کرده و به هنگامی که مورد مشکوکی توسط دوربین شناسایی می‌شود نوتیفیکیشنی برای نرم افزار موبایلی این شرکت ارسال می‌شود. به صورت دستی نیز می‌توان کنترل خاموش یا روشن بودن نورافکن را در اختیار داشت. با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی این شرکت برای دوربین‌های Presence، می‌توانید از فاصله‌های دور و تنها با اتصال به اینترنت خلاصه‌ای از آنچه دوربین طی زمانی که در خانه نبوده اید ضبط کرده است را مشاهده نمایید.

نورافکن این دوربین ها تنها به منظور فیلم‌برداری ساخته نشده و می‌توانند به عنوان چراغ های حیاط نیز مورد استفاده قرار بگیرند. با این کار نیاز به خریدن لامپ های پرنور حیاط برطرف می‌شود و درواقع یک دستگاه دارید که دو عملکرد متفاوت و جالب از خود بروز می‌دهد.

به گفته ی شرکت Netatmo، دوربین های جدید این شرکت فصل دوم سال جاری میلادی روانه ی ویترین فروشگاه ها خواهند شد. متاسفانه هنوز اطلاعاتی مبنی بر قیمت این محصولات ارائه نشده است.

منبع : Engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*