کنسول بازی Nintendo NX فروردین ماه رونمایی خواهد شد

رقابت در بازار کنسول‌های بازی بسیار مشکل شده است. حضور غول‌هایی نظیر سونی و مایکروسافت، شرکت‌های زیادی نظیر نینتندو را از سوددهی محروم کرده اند و حالا کنسول آینده‌ی نینتندو که با نام Nintendo NX شناخته می‌شود، قرار است قاعده‌ی بازی را کمی تغییر دهد. با گجت نیوز همراه باشید.

گزارش تازه منتشر شده از شرکت ژاپنی Nomura Securities، نمایی از آنچه در تفکر مدیران نینتندو می‌گذرد را برای علاقه‌مندان فاش کرده است. مطلع این گزارش با تاثیرگذاری شدید NX بر میزان فروش کنسول‌های Wii U و ۳DS آغاز می‌شود که این مورد دقیقا برخلاف گزارش قبلی همین شرکت مبنی بر عدم تاثیرگذاری چشمگیر NX بر سایر کنسول‌ها می‌باشد.

Nomura بیان می‌دارد بین ماه های فروردین تا اردیبهشت، نینتندو حداقل طرحی مفهومی برای کنسول جدید خود ارائه خواهد داد و در ادامه خردادماه این کنسول را بطور رسمی معرفی خواهد کرد. این شرکت ادعاهای قبلی خود مبتنی بر عرضه‌ی NX در تعطیلات سال نوی میلادی را رد کرده است. Junko Yamamura اذعان دارد :

ما فکر می‌کنیم NX مارس ۲۰۱۸ پس از حضور یکساله در بازار و لیست بلند بالایی از نرم افزار ها که در حاشیه‌ی عملیات قرار می‌گیرد، سود شرکت را دوچندان خواهد کرد.

ما همچنان حضور NX در بازار را برای مارس ۲۰۱۷ پیش‌بینی می‌کنیم. برای به‌دست آوردن نتایج نزدیک به واقعیت، شرایط کنونی را سخت تر درنظر گرفته ایم و تصور کرده ایم اگر کنسول در گذشته عرضه می‌شد با چه بازخوردهایی روبرو می‌شد.

قابل توجه است سهام بورس نینتندو در اثر این گزارش افتی ۵ درصدی را به همراه داشته است.

منبع : VG 247

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*