نسخه آزمایشی iOS 9.3 یک روز بعد از انتشار جیلبریک شد

کمپانی اپل روز گذشته اولین نسخه آزمایشی iOS 9.3 را برای توسعه دهندگان با شماره ساخت ۱۳E5181d عرضه کردو این به روزرسانی برای آیپد، آیفون و آیپاد تاچ در مرکز توسعه دهندگان اپل در دسترس است.این یک به روزرسانی نسبتا عمده محسوب می‌شود. از تغییرات این نسخه می‌توان به جفت سازی چند ساعت به طور همزمان در برنامه اپل واچ اشاره کرد. برای این کار باید اپل واچ شما مجهز به watchOS 2.2 باشد که آن هم امشب به طور آزمایشی عرضه شده است. از تغییرات دیگر این نسخه می‌توان به بهبود کارایی سافاری در رابطه با Javascript اشاره کرد.

حالا تنها پس از گذشت یک روز، ویدویی منتشر شده که نشان می دهد این نسخه از iOS جبلبریک شده است.

این ویدیو توسط لوکا تدسکو که بیشتر با @qwertyoruiop شناخته می‌شود، منتشر شده است. همان فردی که چندی پیش تصویری از آیفون ۶ جیلبریک شده خود که دارای iOS 9.2.1 بود، منتشر کرده بود. او در گذشته مشخص کرده است که به زودی قصد به اشتراک گذاری این جیلبریک را ندارد. اما این بدان معنی نیست که او کلا علاقه‌ای به این کار ندارد، لوکا در جیلبریک iOS 9 نیز به تیم پانگو کمک کرد.

در این ویدیو تدسکو برخی از قابلیت‌های جدیدی که در iOS 9.3 همانند Night Shift اضافه شده را نمایش می‌دهد. امیدواریم که با کمک به تیم‌های دیگر همانند گذشته، لوکا بانی این جیلبریک شود. اما مطمئناً اگر چنین چیزی هم رخ بدهد تا زمان عرضه عمومی iOS 9.3 این جیلبریک عمومی نخواهد شد.

منبع : ۹to5mac

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*