تماشا کنید: ردپای گوشی و تبلت جدید نوکیا در ویدیویی از نقشه راه این شرکت برای آینده

نوکیا پس از مدت زیادی دوری از ساخت موبایل، دارد خود را برای یک بازگشت باشکوه در سال ۲۰۱۶ آماده می‌کند. پس از پایان زمان قراردادی که با مایکروسافت داشت، کمپانی ویدیویی از نقشه راه خود برای آینده منتشر کرده که ردپای گوشی و تبلت جدید این شرکت در آن دیده می شود. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

ویدیوی جدیدی که نوکیا منتشر کرده پر است از جملات الهام بخش، تصاویر زیبا و تبلیغ برند نوکیا. البته در نگاه اول امکان دارد ویدیو را فقط یک تبلیغ در نظر بگیرید اما در چنین شرایطی سورپرایز درون ویدیو را از دست خواهید داد. در ویدیو دستگاه هایی نشان داده می‌شود که احتمالا جدیدترین محصولات نوکیا خواهند بود.

در دقیقه ۱:۱۶ ویدیو، یک تبلت نشان داده می‌شود که شباهت زیادی به تبلت N1 دارد. اما نکته ای که وجود دارد این تبلت کمی بزرگ‌تر از N1 به نظر می‌رسد. دکمه‌ی پاور نیز نزدیک به لبه هاست. همچنین در وسط تبلت نیز یک قسمت مشکی رنگ وجود دارد که در N1 دیده نمی‌شود. بنابراین می‌توان گفت که باید منتظر یک تبلت جدید باشیم.

نوکیا ۱۱

در ادامه‌ی ویدیو با یک گوشی رو به رو می‌شویم که نام آن C1 است. این موبایل دارای قاب پلاستکی بوده که خلاف شایعه ای‌ست که گفته شده بدنه‌ی موبایل فلزی خواهد بود. جایگاه دوربین نیز کاملا با شایعات قبلی در تضاد است اما شباهت زیادی به تصاویر رندری دارد که در گذشته لو رفته بودند.

نوکیا ۱۲

البته شما می‌توانید ویدیو را از طریق پلیر زیر مشاهده کرده و سرنخ‌های بیشتری از چیزی که قرار است نوکیا در سال ۲۰۱۶ ارایه دهد پیدا کنید.

منبع: Gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*