آیپد ایر ۳ در بهار معرفی خواهد شد اما خبری از ساعت اپل جدید تا پاییز سال آینده نخواهد بود

شایعه شده که کنفرانس خبری اپل که قرار است در ماه مارس برگزار شود همراه با معرفی بندهای جدید برای ساعت اپل و همکاری‌های مشترک بوده اما خبری از سخت افزار جدید نخواهد بود.با این حال ، شواهدی وجود دارد که احتمالا اپل آیپد ایر ۳ را بهار آینده معرفی خواهد کرد.در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

در گزارشی که سایت ۹to5Mac منتشر کرده سیستم عامل WatchOS 2.2 که به تازگی نسحه‌ی بتای آن در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته به احتمال زیاد در کنفرانس خبری اپل رونمایی و سپس عرضه خواهد شد.

بندهای جدیدی نیز معرفی می‌گردند که قرار است از مواد جدیدی ساخته شوند. اما هنوز مشخص نشده که آیا اپل می‌خواهد مواد پلی لاستومر خود را بروز کند یا خیر. جالب است بدانید که گفته شده اپل می‌‌خواهد بندهای جدید را در رنگ‌بندی‌هایی عرضه کند که تا به حال عرضه نشده است.

در حال حاضر رویداد بهاره‌ی اپل کاملا در رمز و راز قرار داشته و هنوز مشخص نیست که اپل چه سورپرایزهایی را برای ما در نظر گرفته است. به احتمال زیاد اپل در این رویداد از آیپد ایر ۳ (iPad Air 3) رونمایی خواهد کرد اما کمپانی زمانی برای برگزاری رویداد خود مشخص نکرده و صبر کرده تا تبلت آماده گردد.

منبع: thenextweb

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*