تماشا کنید: با این درختان بونسای شناور در هوا خانه‌ی خود را زیباتر کنید

درخت تزئینی بونسای، یکی از لوکس‌ترین و زیباترین اشیایی می‌تواند باشد که برای زیباتر کردن خانه از آن‌ می‌شود استفاده کرد. حال اگر شناور بودن این درختان در هوا را نیز به آن اضافه کنیم با یک صحنه‌ی جالب انگیز رو به رو خواهیم شد.

اشیایی که توسط آهن‌ربا در هوا شناور می‌مانند یک صحنه‌ی زیبا و جذاب را برای بیننده به وجود می‌آورند. درختان بونسای نیز در حالت عادی زیبا هستند و وقتی این دو را با هم ترکیب می‌کنیم زیبایی این درختان که دیگر در هوا شناور نیز هستند دو چندان می‌گردد.

یک استارت آپ به نام Air Bonsai، این کار را برای ما انجام داده است. در این پروژه یک آهن‌ربا درختان بونسای (Bonsai) که در ظروف ژاپنی به نام monozukuri قرار دارند را در هوا شناور می‌کند. قبلا نیز چنین کاری با بلندگوها انجام داده شده بود. تنها چیزی که درخت نیاز دارد این است که با ظرافت خاصی به یک توپ شناور بسته شود و سپس در گلدان مغناطیسی قرار گیرد. از قرار معلوم تیم سازنده توانسته به میزان بودجه مورد نیاز که ۸۰ هزار دلار بوده برسد اما با این حال می‌توانید با پرداخت ۲۰۰ دلار یک کیت پایه دریافت کنید.

باید در نظر داشته باشید که بعضی از کشورها مانند آمریکا از ارسال و واردات درخت خودداری می‌کنند و تیم سازنده تصمیم گرفته که از درختان کوچک کاج که در آمریکا رشد کرده اند استفاده کند. با این حال می‌توانید درخت یا بهتر است بگوییم درختچه مورد علاقه‌ی خود را در هوا شناور نگه دارید. نکته‌ی جالب دیگری که وجود دارد به هنگام خرید می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی خود اشیای شناور مختلفی مانند گوی شناوری که ستاره‌ی کوچک نام دارد سفارش دهید که همراه با یک گلدان فوق العاده جذاب نیز به فروش می‌رسد.

آنطور که مشخص شده چهار طراحی مختلف برای گلدان که انرژی معناطیسی از آن ساطع می‌گردد در نظر گرفته شده است و باید بگویم که هر مدل از زیبایی خاصی بهره می‌برد. البته یک مدل ۱۰ هزار دلاری نیز وجود دارد که در صورت خرید، یک کوسن و یک گلدان دست ساخت به همراه درخت بونسای طرح ستاره دریافت خواهید کرد، همچنین به یک تور به باغ بونسای دعوت می‌شود که می‌توانید از کارگاه ساخت این پروژه نیز دیدن نمایید.

منبع: Engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*