افزایش سرعت بارگذاری در طراحی سایت

طراحی سایت امروزه به عنوان یکی از نیاز های بسیار اساسی برای هر بیزینس نو پایی به حساب می آید ، اگر شما هم به این عقیده اعتقاد دارید که به کمک طراحی سایت می توان کسب و کارتان را متحول کنید با ما همراه باشید در این مقاله سعی میکنیم روش هایی را برای افزایش سرعت لود سایت تان برای شما آموزش دهیم .

راهکار های نوین برای افزایش سرعت بارگزاری سایت ها

  • اولین روش برای افزایش سرعت سایت ها فعال کردن کش در سرور سایت است ، برای این کار نیاز به هیچ دانش فنی ندارد ، شما می توانید با ارسال تیکت به پشتیبان هاست خود از وی درخواتس نمایید کش سرور شما را فعال نماید با این کار برخی از فایل هایی که در سای شما ثابت هستند تنها یک بار در هنگام مشاهده وب سایت توسط سرور لود می شود چرا که این فایل های موقتی در مرورگر بازدید کننده ذخیره شده است ، با این کار کاربری که وارد سایت شما می شود با سرعت بیشتری سایت شما را مشاهده خواهد کرد.
  • دومین راهکار برای افزایش سرعت لود سایت شما پس از طراحی سایت ، فعال کردن Gzip سرور است ، این عامل هم از دیگر مواردی است که در طراحی سایتتان باید مورد توجه قرار دهید ، با فعال کردن این مورد در سرور وب سایت شما برای کاربرانی که وارد سایت شما می شوند بهینه می شود و سایت طراحی شده با سرعت بیشتری لود می شود .
  • سومین راهکار برای افزایش سرعت لود سایت پس از طراحی سایت ، استفاده از تصاویر بهینه در وب سایت طراحی شده است ، سعی کنید تمامی تصاویری که در سایت شما قرار میگیرد از استاندارد های لازم برخوردار باشد منظور از استاندارد های لازم دارا بودن کیفیت مناسب با حجم پایین است ، برای این کار شما می توانید به کمک فتوشاپ حجم تصاویر را بدون کاهش کیفیت تصاویر کاهش دهید .
  • کاهش حجم css و جاوا اسکریپ ها هم از دیگر موضوعاتی است که اگر شما در طراحی وب سایت تان مورد توجه قرار دهید مطمئنا سرعت لود سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد ، در این روش کد های بکار رفته در این دو موضوع در یک فایل نوشته و ادرس دهی می شود این کار باعث می شود وقتی سایت شما توسط یک کاربر باز می شود تعداد درخواست هایی که به سمت سرور شما می رود کمتر بوده و سایت با سرعت بیشتری برای کاربران لود شود .

برای اینکه بدانید سرعت سایت شما در چه حدی است می توانید از وب سایت کاربردی Gtmetrix.com استفاده نمایید . این وب سایت سایت شما را تحلیل می نماید و ارور های موجود در سایت شما را به شما اعلام می کند شما براحتی می توانید به کمک این وب سایت مشکلتان را برطرف نمایید.

شما می توانید اطلاعات بیشتر از تجارت الکترونیک و طراحی سایت را در آدرس اینترنتی http://inten.asia  مطالعه نمایید.

[ پایان رپورتاژ آگهی ]

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. آیفون تصویری آلدو

    مرسی ممنون

  2. ممنون ازسایت خوبتون.موفق باشید دوست عزیز