۵ بازی که نباید آن‌ها را از دست بدهید + تریلر (بهمن ۹۴)

در هر سال میلادی، ماه فوریه (بهمن ماه) یکی از ماه‌هایی‌ست که شاهد عرضه‌ی بازی‌های فاخر هستیم و به نحوی شروع عرضه‌ی بازی‌های بزرگ از بهمن ماه کلید می‌خورد. امسال نیز شاهد بازی‌های زیبا و جذابی هستیم که قصد داریم ۵ بازی را به شما به همراه تریلر بازی معرفی کنیم. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Firewatch

firewatch-1200

سازنده‌ی بازی، استدیوی خلاق Campo Santo است که سعی کرده تا یک بازی پر از رمز و راز و ماجراجویی را به گیمرها تقدیم کند. داستان بازی در دهه‌ی ۸۰ میلادی شکل می‌گردد، جایی که دنیا دچار یک سری تغییرات شده و وظیفه‌ی شما نیز در بازی Firewatch پی بردن به علت این ماجراست. این بازی قرار است برای کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر شخصی عرضه شود.

Unravel

۵ بازی که نباید آن‌ها را از دست بدهید (بهمن ماه) ۲

Unravel داستان یک موجود دوست داشتنی کوچک است که از کاموا ساخته شده. در این بازی، گیمر باید با استفاده از محیط اطراف و همچنین خلاقیت خود، معماهای مختلف را حل کرده و بتواند داستان بازی را پیش ببرد. گلوله‌ی کاموایی قرمز رنگ نیز Yarny نام دارد که در طول بازی با حرکات خود شما را شاد و عمگین خواهد ساخت. این بازی قرار است برای کنسول اکس باکس وان، کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر شخصی عرضه شود.

Street Fighter V

۵ بازی که نباید آن‌ها را از دست بدهید (بهمن ماه) ۳

فکر نمی‌کنم این بازی نیاز به توضیح طولانی داشته باشد. حتی طرفداران دیگر بازی‌های سبک مبارزه ای مانند Tekken و Mortal Kombat نیز این بازی را می‌شناسند و شاید طرفدار Street Fighter نیز باشند. اگر از طرفداران این بازی هستید باید بگویم که زمان کمی مانده به ۳..۲..۱..مبارزه!

این بازی قرار است برای برای کنسول اکس باکس وان، کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر شخصی عرضه شود.

Far Cry : Primal

۵ بازی که نباید آن‌ها را از دست بدهید (بهمن ماه) ۴

بی‌شک شناخته شده‌ترین عنوان میان ۵ بازی که به شما معرفی کرده ایم باید عنوان Far Cry : Primal باشد. در این بازی شما به هزاران سال قبل بازگشته اید و در نقش اجدادتان بازی خواهید کرد. البته باید قبول کرد که بازی از یک مکانیزم فوق العاده بهره می‌برد و باید به استدیوی سازنده تبریک گفت. این بازی قرار است برای برای کنسول اکس باکس وان، کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر شخصی عرضه شود.

Plants Vs. Zombies: Garden Warfare 2

۵ بازی که نباید آن‌ها را از دست بدهید (بهمن ماه) ۵

نسحه‌ی قبل این بازی یکی از سرگرم‌ کننده‌ترین بازی‌های آنلاینی بود که تجربه کرده بودم. البته باید گفت که Plants Vs. Zombies: Garden Warfare 2 سعی کرده همان مکانیزم دوست داشتنی را داشته باشد و با قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید هیجان شما را بیشتر کرده و شما را به وجد آورد. این بازی قرار است برای برای کنسول اکس باکس وان، کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوتر شخصی عرضه شود.

نظر خود را در مورد بازی‌ها با ما در میان بگذارید. کدام یک از بازی‌ها را دوست دارید تجربه کنید؟ درصورتی‌که بازی را تجربه کرده اید، کمی در مورد آن با ما صحبت کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*