سرانجام اندروید ۶ برای گوشی‌های سری اکسپریا Z5 سونی عرضه شد

طبق اخبار منتشر شده، سونی مدتی‌ست که در حال تهیه‌ی بروزرسانی سیستم عامل اندروید ۶.۰ مارشمالو برای گوشی‌های سری اکسپریا Z5 است و گویا بالاخره پروسه‌ی انجام این کار تمام شده و به مرحله‌ی نهایی رسیده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که در مقدمه خواندید پروسه‌ی ساخت بروزرسانی اندروید ۶.۰ تمام شده و ثانیه‌های معکوس برای عرضه‌ی این بروزرسانی در حال به پایان رسیدن هستند. البته کاربران گوشی اکسپریا زد ۵ ( Xperia Z5 ) در حال دریافت و نصب این بروزرسانی هستند و گوشی‌های اکسپریا زد ۵ پریمیوم ( Xperia Z5 Premium ) و اکسپریا زد ۵ کامپکت ( Xperia Z5 Compact ) نیز به زودی می‌توانند مارشملویی شوند.

اولین کشوری که این بروزرسانی برای کاربران آن عرضه شده، همسایه‌ی شمال غربی ما، کشور ترکیه است، اما انتظار می‌رود که به زودی در دیگر نقاط جهان نیز بتوان به این بروزرسانی دسترسی داشت.

دیروز سونی تایید کرد که گوشی دیگری نیز قرار است این بروزرسانی را دریافت کند که نام این گوشی اکسپریا ام ۴ آکوا ( Xperia M4 Aqua ) است. البته در نظر داشته باشید گوشی‌های سری اکسپریا زد ۳ ( Xperia Z3 ) که شامل اکسپریا Z3 و Z3 Compact می‌شود از قبل تایید شده که قرار است بروزرسانی جدید را دریافت کنند.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*