آیا سامسونگ گلکسی A9 Pro با صفحه‌ی ۶ اینچی در هند نیز عرضه خواهد شد؟

در خبرهای قبلی گفته شده بود که سامسونگ در حال کار بر روی گوشی گلکسی A9 Pro است تا آن را در بازار چین عرضه کند، اما نکته‌ی عجیبی که وجود دارد قرار گرفتن این گوشی در سایت واردات و صادرات هند است. آیا این بدین معنی‌ست که A9 Pro در هند نیز عرضه خواهد شد؟ در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که در مقدمه خواندید گوشی سامسونگ گلکسی ای ۹ پرو ( Galaxy A9 Pro ) قرار است که در بازار چین عرضه شود، اما به تازگی این موبایل در سایت واردات و صادرات هند قرار گرفته که گویا برای تست به این کشور وارد شده است. این گوشی دارای یک صفحه‌ی ۶ اینچی است، ابعادی که در گوشی گلکسی A9 مشاهده کرده بودیم که سال گذشته‌ی میلادی عرضه شد.

قیمت این گوشی گفته شده که در حدود ۳۶۰ دلار خواهد بود، اما نمی‌توان این قیمت را قیمت نهایی گوشی در نظر گرفت. متاسفانه لیستی که در وب سایت هندی قرار گرفته نیز اطلاعات بیشتری از گوشی مشخص نمی‌کند و فقط به سایز صفحه اشاره شده است. بنابراین باید بگویم که ما اطلاعات کمی در مورد گلکشی A9 Pro داریم و هنوز تفاوت آن را با گلکسی A9 نمی‌دانیم.

البته شایعاتی در مورد این گوشی وجود دارد که گویا قرار است مبتنی بر ویندوز ۱۰ باشد اما باید گفت که گوشی‌های مایکروسافت در حال از دست دادن محبوبیت خود در بازار هستند و با افت فروش مواجه اند. بنابراین فکر نمی‌کنیم که سامسونگ بخواهد A9 Pro را با سیستم عامل ویندوز ۱۰ عرضه کند.

با این حال، در سال گذشته‌ی میلادی دو کمپانی مایکروسافت و سامسونگ با هم همکاری کرده و گوشی مبتنی بر سیستم عامل ونیدوز عرضه نمودند. بنابراین در شرایط کنونی بهتر است صبر کرده و ببینیم که سامسونگ چه نقشه ای برای گوشی A9 Pro کشیده است.

منبع: sammobile

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*