بروزرسانی اندروید ۶ مارشمالو برای گلکسی S6 و S6 Edge در اروپا عرضه شد

خوب می‌دانیم که این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد، تنها مسئله‌ای که باقی می‌ماند این است که چه زمانی شاهد عرضه‌ی بروزرسانی اندروید ۶.۰ مارشمالو برای گوشی‌های گلکسی S6 و S6 Edge خواهیم بود. حال خبری به دستمان رسیده که انتشار این بروزرسانی در اروپا منتشر  شده. بنابراین فقط به زمان نیاز داریم تا شاهد انتشار آن در دیگر نقاط جهان نیز باشیم. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

اپراتور T-Mobile در حال حاضر بروزرسانی را برای مدل‌های مختلف هر دو پرچم‌دار در منطقه عرضه کرده است. از نظر جهانی، لهستان دومین کشوری است که بروزرسانی در آن منتشر شده و مقام اول نیز مختص به کره‌ی جنوبی است که اگر بخاطر داشته باشید، بروزرسانی اندروید مارشمالو اواخر ماه گذشته در این کشور منتشر شد.

اگر در حال حاضر در لهستان به سر می‌برید و یک گلکسی اس ۶ ( Galaxy S6 ) یا یک گلکسی اس ۶ اج ( Galaxy S6 Edge ) دارید، به احتمال زیاد اعلان بروزرسانی را به زودی مشاهده کرده و می‌توانید آن را نصب کنید.

البته این خبر خوبی‌ست هرچند طبق معمول، اروپا اولین جایی خواهد بود که آپدیت در آن منتشر می‌گردد. با این حال می‌توان انتظار داشت که بعد از اروپا شاهد عرضه‌ی بروزرسانی سیستم عامل اندروید ۶.۰ مارشمالو در دیگر نقاط جهان باشیم.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه