تماشا کنید: روند تکامل ۵۰ ساله خودروی افسانه‌ای پورشه ۹۱۱

بی‌شک یکی از خودروهای ستودنی و پرطرفدار، خودروی پورشه ۹۱۱ ( Porsche 911 ) است که توانسته به پنجاهمین سال تولید خود برسد. ما نیز به این منظور ویدیویی تهیه کرده‌ایم تا روند تکامل ۵۰ ساله این خودروی افسانه‌ای را به شما نشان دهیم. در این ویدیو تغییرات ظاهری پورشه ۹۱۱ را در هر بار طراحی مجدد می‌توانید با جزئیات فراوان مشاهده کنید. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

شاید علت اصلی جذابیت پورشه ۹۱۱ این باشد که توانسته نیم قرن بقا داشته باشد و تغییرات اندکی ببیند. البته این امر به معنی نبود هیچ‌ گونه تغییری نیست، بلکه تغییرات جزئی در هر بار طراحی مجدد اعمال شده که برای مثال می‌توان از تبدیل شدن سیستم خنک کننده‌ی بادی به آبی اشاره کرد،

همچنین از توربو شارژ نیز در مدل‌های مختلف این خودرو استفاده شده و در گذر زمان نیز می‌توان اضافه شدن قابلیت‌ها و تکنولوژی‌های جدید و روز دنیا به خودرو را مشاهده کرد. البته تغییر نکردن طراحی در گذر زمان شاید برای بعضی از علاقمندان به خودرو و اتوموبیل‌های اسپورت چندان خوشایند نباشد.

در ادامه ویدیویی برای شما تهیه شده که تغییرات پورشه‌ ۹۱۱ را در گذر زمان به شما نشان می‌دهد. این خودرو برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ تولید شد و آخرین مدل آن نیز Porsche 991 GT3 RS 2016 نام دارد.

منبع: theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*