تخفیف‌ها یادآوری می‌شوند؛ معرفی اپلیکیشن تخفیفان

امروزه اپلیکشن‌های متفاوت و متعددی برای نصب بر تلفن همراه وجود دارد. اپلیکیشن‌هایی که قابلیت‌های متفاوت داشته و خدمات گوناگونی به کاربران ارائه می‌دهند؛ از اپلیکیشن‌هایی که در حوزه غذا و رستوران گرفته تا اپلیکیشن‌هایی که در زمینه کتاب و کتابخوانی فعال هستند. حالا این روزها اپلیکیشنی طراحی و راه‌اندازی شده است که قابلیت بررسی پیشنهادات تخفیف‌ها به صورت دسته‌بندی شده (رستوران و کافی‌شاپ و …) و همچنین یادآوری این تخفیف‌ها را دارد.

به گزارش روابط عمومی تخفیفان، اپلیکیشن تخفیفان همزمان برای کاربران اندروید و IOS منتشر شده است. از ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان مشاهده‌ی همه پیشنهادات تخفیفان به صورت دسته‌بندی شده (رستوران و کافی‌شاپ، تفریحی و ورزشی، پزشکی و سلامت، فرهنگی و هنری، زیبائی و آرایشی، کالا و …)
  • دریافت اطلاعات تخفیف‌ها و رویدادهای ویژه تخفیفان به صورت تفکیک شده
  • مشاهده تخفیفان‌ها بر روی نقشه و یادآوری تخفیفان‌های نزدیک مشتریان (در صورت روشن بودن مکان یاب گوشی)
  • مشاهده‌ نظرات کاربران در هر تخفیف
  • خرید آسان از داخل اپلیکیشن با کارت‌های شتاب یا اعتبار تخفیفانی
  • مشاهده‌ کدهای خریداری شده حتی در حالت آفلاین و ارائه‌ آن‌ها به مراکز خدماتی مورد نظر
  • امکان مدیریت آدرس‌های مختلف شما (افزودن آدرس جدید و …) برای نت‌برگ‌های پستی
  • ویرایش اطلاعات حساب کاربری از طریق اپلیکیشن

این اپلیکیشن همچنین شیوه عرضه اطلاعات موجود در سایت را تغییر می‌دهد و کاربران با عرضه اطلاعات مکان محور روبه‌رو هستند. در همین جهت، قابلیت پیدا کردن تخفیف‌ها روی نقشه فراهم شده و کاربران می‌توانند در محل مورد نظر خود به دنبال تخفیف‌های جذاب بوده و یک پیشنهاد تخفیفانی مناسب برای خود بیابند. همچنین در صورت روشن بودن مکان‌یاب گوشی تلفن همراه، اپلیکیشن این امکان را دارد که هنگام نزدیک شدن به تخفیف، به کاربر  یادآوری کند.

لازم به ذکر است، هدیه ویژه‌ برای کسانی که این اپلیکیشن را نصب می کنند نیز ۵درصد تخفیف بیشتر است که پس از دانلود و نصب اپلیکیشن از آن می‌توان استفاده کرد. با این هدیه پیشنهادهای این اپلیکیشن دارای ۵درصد تخفیف بیشتر نسبت به وب سایت تخفیفان هستند و برای مثال اگر پیشنهادی در وب سایت دارای ۷۰ درصد تخفیف باشد در اپلیکیشن دارای ۷۵درصد تخفیف است.

گفتنی است، تخفیفان بزرگترین وب سایت خرید گروهی ایران است که می‌توان آن را اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات خرید گروهی در دسته بندهای مختلف و با تخفیف‌های بین ۵۰ تا ۹۸ درصد دانست. این وب‌سایت خرید گروهی، در هر زمان به طور متوسط بیش از ۸۰۰ پیشنهاد تخفیف دار در ۹ دسته مختلف ارائه می‌دهد. علاوه بر خدمات سایت در اپلیکیشن تخفیفان کاربران با عرضه اطلاعات مکان‌محور مثل یافتن تخفیفان‌ها بر روی نقشه رو‌به‌رو هستند و می‌توانند نزدیک‌ترین تخفیف ها را بیابند. هدیه تخفیفان برای کسانی که اپلیکیشن را نصب می کنند ۵درصد تخفیف بیشتر است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اپلیکیشن می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.

منبع : اخبار رسمی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*