پوشش زنده گجت نیوز از مراسم رونمایی ال‌جی جی ۵ ؛ یک‌شنبه ساعت ۱۶:۳۰

ال‌جی جی ۵ بی‌شک یکی از پرحاشیه‌ترین محصولاتی خواهد بود که در رویداد کنگره جهانی موبایل از آن رونمایی خواهد شد. حتی گجتی‌ها نیز به این محصول در نظرسنجی که برای دو پرچم‌دار سامسونگ و ال‌جی قرار داده شده بود، بیشتر رای دادند. ال‌جی G5 پرچم‌داری‌ست که در هفته‌‌ی اخیر تقریبا از تصاویر رندر یا واقعی گرفته تا مشخصات سخت افزاری و حتی قابلیت‌های جدید آن سرتیتر خبرگزاری‌ها شده بود. فردا نیز طرفداران این گوشی به آرزوی خود رسیده و شاهد رونمایی از آن در ساعت ۱۶:۳۰ (به وقت تهران) در کنفرانس خبری ال‌جی خواهند بود. ما نیز در گجت نیوز با پوشش زنده مراسم رونمایی از ال‌جی جی ۵ در خدمت شما خواهیم بود.

امسال قرار است پرچم‌دار ال‌جی، اولین در نوع خود باشد. همانطور که می‌دانید کمپانی کره‌ای در ساخت G5 عادت‌های سری قبلی را به کنار گذاشته و قرار است به جای پلاستیک، از قاب فلزی استفاده کند. این گوشی همچنین از دوربین دوگانه استفاده خواهد کرد. نکته‌ی قابل توجه دیگر که احتمالا فردا به آن پی خواهیم برد، استفاده از صفحه‌ی دوم در این گوشی خواهد بود که در بعضی شایعات به وجود آن اشاره شده است.

هرچند، امکان دارد بعضی از این گفته‌ها فردا تایید و بعضی دیگر نیز نفی شوند، اما در نهایت باید شاهد یک گوشی با سخت افزاری قدرتمند و طراحی خلاقانه باشیم.

این صفحه به صورت خودکار بروز خواهد شد


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. معرفی کجت های جدید