مقایسه رابط کاربری ال جی G5 با ال جی G4

پرچمدار جدید کمپانی کره ای با نام الجی G5 در کنگره MWC 2016 معرفی شد. این گوشی هوشمند دارای توانایی های زیادی از نظر سخت افزار و نرم افزار بوده و می تواند نظر بیشتر کاربران را جلب نماید . ال جی جی۵ تغییراتی در رابط کاربری نیز داشته است .در ادامه این مطلب از گجت نیوز قصد داریم تا بخش هایی از رابط کاربری این تلفن هوشمند را به شما معرفی کرده و رابط کاربری LG G5 را با LG G4 مقایسه نماییم تا ببینیم چه چیزهایی نسبت به قبل تغییر کرده است .

اول از همه باید بگوییم که ال جی G5 دارای app drawer نیست، ویژگی که طبق شایعات گفته میشد که قرار است با ورود آندروید N به یک استاندارد تبدیل شود .ال جی اکنون به سراغ لبه های گرد رفته  و باید گفت که دیگر خبری از آیکون های با لبه تیز و زوایای ۹۰ درجه که در سال گذشته استفاده میشد نیست و آیکون ها با گوشه کمی گرد و خمیده طراحی شده اند که این میتواند از جمله تغییرات نسبت به G4 باشد .

علاوه بر این رنگ بندی آیکون ها دچار دگرگونی شده و از حالت رنگی بودن سابق به حال و هوای سفید متمایل شده، همچنین رنگ سفید در بخش های دیگری از جمله نوار وظیفه، قسمت اعلان ها و منو نیز استفاده شده که این امر در کل سبب شکیل تر شدن رابط کاربری جی ۵ گردیده است. البته اگر شما طرفدار ظاهر تاریک و رنگارنگ G4 هستید این موضوع برایتان خوشایند نخواهد بود .

در تصاویر زیر میتوانید مقایسه ای از رابط کاربری الجی G5 و G4 را به وضوح ملاحظه کنید (برای بزرگ نمایی روی عکس ها کلیک کنید)

منبع: PhoneArena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. از لحاظ قدرت حریف خوبی برای اس سون هست