Asus Padfone با قیمت هزار دلار تا 10 روز دیگر به بازار می آید

 

 

در کنگره جهانی موبایل امسال، اسوس از گوشی هوشمندی که قابلیت تبدیل شدن به تبلت را دارد، رونمایی کرد. این گوشی اندرویدی مشخصات بسیار خوبی داشته و زمانی که در دل یک داک مبدل جای می‌گیرد، یک تبلت با صفحه بزرگ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اسوس اعلام کرده این محصول تا 10 روز دیگر در تایوان عرضه خواهد شد و با داک مبدل تبلت و کی برد، تقریبا هزینه ای معادل با 1,000 دلار خواهد داشت.

هنگامی که اسوس در کنگره جهانی موبایل امسال از PadFone رونمایی کرد، قول آن را داد که صادرات این دستگاه ترکیبی از ماه آوریل آغاز شود. حال این شرکت تایوانی می‌خواهد به وعده خود وفا کند و بنا به گزارش ای انگجت، اسوس روز پنج شنبه اعلام کرده که پیش فروش از جمعه آغاز خواهد شد و این دستگاه در 20 آوریل در تایوان به دست مشتریان خواهد رسید. این گوشی هوشمند 4.3 اینچی مجهز به اندروید با قیمتی معادل با 610 دلار عرضه می‌شود. داک مبدل تبلت آن 240 دلار و کی برد آن نیز 130 دلار قیمت خواهد داشت. در واقع هزینه کل یک پدفون همراه با لوازم جانبی آن 980 دلار در تایوان خواهد بود. اسوس به کسانی که دستگاه را پیش خرید کنند یک باتری مجانی نیز می‌دهد.
این دستگاه از یک پردازنده دو هسته ای Qualcomm Snapdragon S4، یک پردازنده گرافیکی Adreno 225 و دوربین 8 مگاپیکسل بهره می برد. این گوشی هوشمند قابلیت آن را دارد که در یک پوسته تبلت با نمایشگر 10.1 اینچی قرار گیرد که رابط کاربری تبلت و گستره کاربری جدید و بیشتری را در اختیار قرار می دهد.
کمپانی ایسوس جزئیات بیشتری درباره عرضه جهانی محصول جدیدش اعلام نکرده است.


در ادامه به گالری تصاویر این محصول توجه فرمایید :

{photo}91/01/22/asus-PadFone{/photo}


منبع : BGR

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*