دوربین اکسپریا eye

سونی از نمونه مفهومی دوریین اکسپریا Eye پرده برداری کرد

همانطور که میدانید کمپانی سونی نیز امسال در کنگره جهانی موبایل MWC 2016 حضور پر رنگی دارد و همانطور که سامسونگ، هواوی و ال جی دیروز محصولات جدید خود را معرفی کردند، امروز نوبت به سونی رسید و این شرکت از تعدادی محصولات تازه از جمله ۳ گوشی اکسپریا X و چند لوازم جانبی و گجت مفهومی پرده برداشت که برخی از آنها بسیار جالب بودند، مانند پروژکتور اکسپریا.

در این مطلب قصد داریم نگاهی به یکی از این ابزارهای مفهومی بیاندازیم، یعنی دوربین اکسپریا Eye . این دوربین بسیار خوش دست و جمع و جور دارای محدوده دید عریض بوده و قابلیت بسته شدن به لباس را نیز داراست .سونی تصمیم گرفته تا پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری را در این دوربین بگنجاند و در عین حال کوچکی و ظرافت آن را نیز حفظ نماید .

از جمله ویژگی های xPeria Eye میتوان به لنز ۳۶۰ درجه کروی شکل و شاتر عکسبرداری هوشمندی که با حالات چهره و دستورات صوتی کار میکند اشاره نمود . همانطور که گفتیم، اکسپریا Eye هنوز یک طرح مفهومی است که همزمان با Xperia Projector و Xperia Agent معرفی گردید، به همین دلیل اطلاعاتی که فاش شده در سطح پایه ای است و جزئیات فنی کامل آن بعدا ارائه خواهد شد، ضمنا تاریخ دقیق عرضه و قیمت این دستگاه نیز دقیقا مشخص نیست .

اگر علاقه دارید تا ظاهر و طراحی اکسپریا Eye را مشاهده کنید، تصاویری که در زیر قرار داده ایم را ببینید . همانطور که در عکسها پیداست این دستگاه بسیار کوچک است و به راحتی میتوانید آن را به لباس خود آویزان کنید . حال باید منتظر باشیم تا سونی اطلاعات بیشتری پیرامون مشخصات و زمان عرضه این دوربین و وسایل جدید دیگرش مثل اکسپریا پروژکتور و اکسپریا ایجنت را ارائه نماید .

مثل اینکه سونی بیشتر تمرکز خود را بر روی لوازم جانبی و گجت هایش گذاشته زیرا بخش گوشی سازی این کمپانی رونق چندانی در سالهای اخیر نداشته .

منبع: AndroidHeadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*