نمونه عکس های ۱۳۵ درجه ای گرفته شده با دوربین ال جی جی ۵

با وجود این که هنوز مشخص نیست که آیا ال جی جی ۵ ( LG G5 ) از همان دوربین ۱۶ مگاپیکسلی (لنز ۱/۲.۶” سونی IMX234 با f/1.8 ) که در LG G4 وجود داشت استفاده می‌کند یا خیر، اما دست کم می‌دانیم که یک دوربین معمولی نخواهد بود. زیرا این دوربین جدید به شما در صورت نیاز دید گسترده‌تری می‌دهد؛ گسترده تر از آنچه چشم بشر در حالت عادی قادر به دیدن آن است: ۱۳۵ درجه زاویه دید!

بر اساس آنچه که LG تا کنون گفته می‌دانیم که سنسور ۱۶ مگاپیکسلی زاویه دید ۷۸ درجه‌ای دارد. در حالیکه دوربین کمکی زاویه دید ۱۳۵ درجه‌ای را فراهم می‌کند. همانطور که اشاره کردیم این زاویه کمی بیشتر از چیزی است که چشم بشر قادر به دیدن آن است. فرض کنید این دوربین را روی بینی‌تان و مقابل چشم‌هایتان قرار دهید، چیزی که ثبت می‌شود بیشتر از چیزی است که می‌بینید.

همانطور که می‌توانید تصور کنید، با این کار G5 به یک اسنپر ۸ مگاپیکسلی تبدیل می‌شود، یعنی تصاویر جزییات کمتری را دارا خواهند بود، اما اطلاعات بیشتری از منظره پیش رو را نسبت به دوربین اصلی در اختیار شما قرار خواهند داد. برای این کار کافی است که روی برنامه دوربین / عکاسی روی موبایل کلیک کنید و عکس شما ثبت شود. به همین سادگی!

برای آنکه تفاوت بین دو تصویری که با لنز معمولی و لنز واید ۱۳۵ درجه ای ثبت می‌شود را بهتر ببینید و درک کنید می‌توانید نگاهی به اولین تصاویر دریافتی از این تلفن هوشمند LG G5 داشته باشید.

برای مشاهده تصاویر در سایز واقعی بر روی آنها کلیک کنید ( حجم تصاویر کمی بالاست )

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. من نمیدونم طراحان ال جی چه غلطی میکنن،از طراحی و زیبایی شناسی هیچی نمیفهمن ،این همه قدرت سخت افزاری در یک طراحی حال بهم زن