اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو برای گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ پلاس عرضه شد

شاید اکثر کاربران و طرفداران محصولات سامسونگ چشم دوخته باشند به مشخصات جدید گوشی‌های گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) و گلکسی اس ۷ اج ( Galaxy S7 Edge ) اما هستند کسانی که از موبایل‌های خود راضی بوده و منتظر عرضه نسخه‌ی جدید اندروید مارشمالو برای گوشی خود هستند. خبر خوشی که برای این دسته از گجتی‌ها وجود دارد، عرضه شدن اندروید ۶.۰.۱ برای گوشی سامسونگ گلکسی اس ۶ پلاس است. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

در حال حاضر گلسی اس ۶ پلاس ( Galaxy S6 Plus ) نیز به جمع گوشی‌هایی مانند گلکسی اس ۶ ( Galaxy S6 ) و گلکسی نوت ۵ ( Galaxy Note 5 ) پیوسته که در حال دریافت بروزرسانی اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو هستند. البته همانطور که می‌دانید ابتدا بروزرسانی‌ها در کره‌ی جنوبی عرضه شده و سپس در جاهای دیگر جهان عرضه خواهد شد.

آنطور که گفته شده گوشی‌های گلکسی S6 Edge Plus که توسط SD Telecom عرضه شده‌اند در حال دریافت بروزرسانی‌ هستند. این آپدیت که در دسکتاپ اپلیکیشن‌های Smart Switch سامسونگ قرار دارد، برای نصب به بیش از ۱ گیگابایت فضا لازم داشته و دارای نسخه‌ی سیستم عامل G928SKSU2BPAG است.

این بروزرسانی به احتمال زیاد امکانات عالی مارشمالو مانند Doze ،Google Now on Tap، و درخواست اجازه جدید اپلیکیشن‌ها و همچنین تغییرات جالبی که به تازگی در نوت ۵ مشاهده شده را به همراه خواهد داشت. برا مثال می‌توان به مرورگر جدید وب سامسونگ اشاره کرد که تبلیغات را بلوکه و مسدود می‌سازد.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*