گل یا پوچ بدون پوچ ۲ ( رپورتاژ آگهی )

بزرگترین جشنواره سفارش غذا با عنوان گل یا پوچ بدون پوچ۲ ، از تاریخ ۸ اسفند ماه شروع شد و به مدت ۱۰ روز توسط سامانه زودفود(اولین سامانه سفارش اینترنتی غذا در ایران)برگزار می شود.

در جشنواره گل یا پوچ زودفود جوایزی همچون یک دستگاه خودروی ۲۰۶ تیپ دو( با حمایت جیرینگ)، ۱۰گوشی آیفون ۶s( با حمایت جیرینگ)، ۵ کنسول بازی ps4، ۵کنسول بازی xbox1 و ۱۰ ساعت هوشمند اپل و سامسونگ gear s2و ۲ تور پر هیجان رفتینگ در زاینده رودبه همراه صدها جایزه دیگر در نظر گرفته شده است. این جوایز بدون برگزاری قرعه کشی اهدا می شوند و مراجعه کنندگان به وب سایت خود می توانند جوایز خود را انتخاب نمایند. اما چگونه؟

چگونه شرکت کنیم و جایزه ببریم؟

برای اینکه شانس برنده شدن هدایای فوق را داشته باشید کار بسیار راحتی در پیش دارید.کافی است که یک سفارش غذا از هریک از ۱۳۰۰ رستوران عضو زودفود در تهران ، مشهد ، اصفهان ،کرج ، اهواز،پردیس و شهریار ثبت کنید تابعد از ثبت سفارش کد انتخاب جایزه برای شما ارسال شود.سپس شما می توانید هر یک از ۵۰۰۰ خانه جایزه را انتخاب کنید و با وارد کردن کد ارسالی جایزه خود را که پشت خانه قرار دارد ببینید.

با شروع هر روز خانه های جایزه پشت سر هم توسط کاربران باز خواهند شد ، بنابراین پیشنهاد ما این است که برای دریافت جایزه خود از زودفود عجله کنید. نکته ی جالب آنکه که هیچ خانه پوچی در میان ۵۰۰۰ خانه وجود ندارد. خبر خوب اینکه تمامی کدهای دریافتی خود در مدت ۱۰ روز را می توانید در روز آخر (که به مناسبت تولد سامانه پرداخت جیرینگ برگزار می شود) برای برنده شدن خودروی ۲۰۶ تیپ ۲ استفاده کنید.

شانس خود را جیرینگی افزایش دهید (مخصوص همراه اولی ها)

امکان پرداخت از طریق درگاه جیرینگ (ویژه مشترکین همراه اول) هم وجود دارد و با استفاده از این روش ۴کد به ازای هر سفارش به شما تعلق می گیرد و این یعنی ۴ برابر شانس بیشتر برای برنده شدن جوایز ویژه

مشاهده صفحه جوایز و کسب اطلاعات بیشتر…

https://zoodfood.com/golyapooch

پایان رپورتاژ آگهی/

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*