۴۸ درصد خودروهای سواری‌ تولید داخل در پایین‌ترین سطح کیفی !

۴۸ درصد خودروهای سواری‌ تولید داخل در در پایین‌ترین سطح کیفی ! این نتیجه آخرین ارزیابی کیفی از خودروهای سواری تولید داخل می باشد که در دی ماه امسال انجام شده است.

براساس نتایج ارزیابی کیفی سواری‌های تولیدی در دی ماه امسال، ۴۸ درصد سواری‌های تولیدی در کشور تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.در این ارزیابی، بسته به کیفیت سواری‌ها بین یک تا پنج ستاره کیفی به آنها تعلق می‌گیرد و یک ستاره، بیانگر پایین‌ترین سطوح کیفیت در سواری‌ها است.

همچنین ۳۴.۵ درصد سواری‌های تولیدی در کشور نیز تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. ۱۷.۵ درصد سواری‌های تولیدی در دی ماه نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

نکته قابل توجه این است که هیچ کدام از سواری‌های داخلی نتوانسته‌اند چهار یا پنج ستاره کیفی را کسب کنند و با کیفیت‌ترین سواری‌های داخلی تنها سه ستاره کیفی دارند !

نظر شما در مورد کیفیت خودروهای تولید داخل کشور چیست ؟

اگر شما هم یکی از مصرف کنندگان خودروهای داخلی هستید، لطفا میزان رضایت خود از کیفیت خودرویتان را با ما و دیگر کاربران گجت نیوز در میان بگذارید.

منبع : isna

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. امیدوارم این لگن ساز ها هر چه زودتر ورشکست شوند.

  2. تا وقتی حمایت کور کورانه و انحصاری دولت از خودروسازی هست انتظار افزایش کیفیت رو نمیشه داشت! باید اجازه بدن فضا رقابتی بشه و همچنان زور زور زور…
    اقا ماشینم استارت نمیخوره میشه یکم هولش بدین!(قصه دنباله دار دولت و خودروسازی)

  3. خب خدا رو شکر این خبر اعلام شد