کلش رویال

هر آنچه که باید از کلش رویال بدانید + دانلود آخرین نسخه از بازی

حتما نام بازی کلش آف کلنز ( Clash of Clans ) و استدیوی سازنده‌ی آن Supercell را شنیده‌اید. این استدیو، بازی دیگری به نام کلش رویال ( Clash Royale ) ساخته که از سیستم گیم پلی منحصر به فردی بهره می‌برد و می‌تواند گیمر را ساعت‌ها به خود مشغول سازد. سوپرسل گفته که در ساخت این بازی هیچ یک از دست اندر کاران کلش آف کلنز دستی نداشته و تیم جداگانه‌ای برای ساخت و توسعه‌ی این بازی استخدام شده است. ما نیز دست به کار شده و نگاهی به بازی کلش رویال انداخته‌ایم. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

نگاهی به بازی کلش رویال + دانلود آخرین نسخه از بازی ۱

بازی کلش رویال از مکانیزم جالبی بهره می‌برد. پس از مراحل آموزشی بازی که نسبتا کامل و جالب است شما می‌توانید مستقیما وارد جنگ شوید و شروع به کسب افتخارات در Arena کنید. برخلاف بازی کلش آف کلنز که یک بازی وقت‌گیر است، کلش رویال دارای گیم پلی سریع بوده و برای مبارزه با رقبای خود هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت.

ابتدا کمی بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم. هدف اصلی بازی این است که در مدت زمان ۳ دقیقه به دشمن خود حمله کرده و قبل از اینکه دشمنتان قلعه‌ی شما را تخریب کند بتوانید قلعه‌ی دشمن خود را نابود کنید. برای از بین بردن قلعه‌ی دشمن خود و همچنین نیروهایی که دشمنتان احضار می‌کند شما نیز باید دست به کار شده و نیروهایی را احضار نمایید. البته احضار نیرو نیز با مصرف کردن اکسیر صورت می‌گیرد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در بالا سمت راست زمان باقی مانده از نبرد قرار دارد که شما باید قبل از اتمام آن دشمن خود را شکست دهید البته اگر زمان مسابقه به پایان رسید و نتیجه به صورت برابر بود به زمان مبارزه اضافه شده و یا به حالتی تبدیل خواهد شد که هر گیمری زودتر ساختمانی از حریف را تخریب کند مبارزه را خواهد برد.

ساختمان اصلی

در حال حاضر در بازی دو ساختمان اصلی وجود دارد که شامل یک قلعه و دو برج محافظ می‌شوند. در صورتی که شما قلعه را از دست دهید در بازی شکست خورده و همچنین با از بین بردن قلعه‌ی دشمن خود پیروز نبرد خواهید شد. برای بالاتر بردن سطح ساختمان‌ها شما باید کارت‌های خود را ارتقا داده یا کارت‌هایی را در کلن خود هدیه کنید تا لول شاه شما افزایش یافته و در نتیجه با کسب امتیاز لازم، ساختمان‌ها نیز همراه با لول شاه ارتقا یابند.

۱۲بر روی قلعه، شاه قرار دارد که مجهز به یک توپ است. شاه تا زمانی که به قلعه حمله نشده و یا یکی از برج‌ها تخریب نشده باشد، از خود دفاع نخواهد کرد. اسلحه‌ی شاه یک توپ است که می‌تواند با آن به نیروهای زمینی و هوایی حمله کند و محدوده‌ای که برای دفاع از خود پوشش می‌دهد ۸ خانه است. در لول اول میزان ضریه‌ی توپ شاه برابر با ۵۰ بوده و با ارتقای سطح شما، سطح برج‌ها و قلعه نیز افزایش می‌یابد.

۱۳برای دفاع از قلعه در سمت راست و چپ دو برج وجود دارد. تا زمانی که این برج‌ها از بین نروند دشمن شما نیروهای خود را تنها می‌تواند در نیمه‌ی زمین به سمت خود قرار دهد و حق قرار دادن آن در نیمه‌ی شما را ندارد. این دو برج می‌توانند به زمین و هوا حمله کنند و درصورتی‌که بخواهید سریعا برجی را نابود کنید باید از غول‌ها برای نبرد استفاده نمایید. شما با از بین بردن هر برج، یک تاج جایزه می‌گیرید که در نهایت گیمری که بیشترین تاج را برده باشد برنده‌ی مسابقه است. همانطور که متوجه شدید هر یک از این برج‌ها برابر یک تاج و تاج سوم نیز قلعه‌ است. محدوده‌ای که برج‌ها به دشمنان می‌توانند حمله کنند ۸.۵ خانه است.

کارت‌های بازی و نحوه استفاده از آن‌ها در مبارزه

در حال حاضر در بازی ۴۸ کارت وجود دارد که می‌توانید ۸ عدد از آن‌ها را انتخاب کنید تا در مبارزه از ‌آن ۸ کارت استفاده نمایید. ۲۸ عدد از این کارت‌ها مختص به جنگجوهاست، ۱۰ عدد نیز کارت جادو بوده و ۱۰ کارت ساختمان نیز در بازی وجود دارد که در آینده احتمالا افزایش خواهند یافت. البته سعی خواهیم کرد که تک تک این کارت‌ها را در مقالات بعدی توضیح داده و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را آشکار سازیم.

۱۴در بازی یک جایگاهی قرار دارد که ۴ عدد از ۸ کارت انتخابی شما در آن محل قرار می‌گیرند. برای استفاده از هر کارت می‌بایست آن را انتخاب کرده و در محل مورد نظر قرار دهید. هر کارت برای استفاده نیاز به یک میزان مشخصی اکسیر دارد که این اکسیرها از نوار اکسیر در حال افزایش شما کسر می‌گردند. کارت بعدی نیز در گوشه‌ی سمت چپ نشان داده شده تا با توجه به کارت بعدی خود استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید.

نوار اکسیر در بازی با زمان‌بندی مشخصی پر می‌شود. در بازی ساختمان‌هایی وجود دارند که با ساختن آن‌‌ها می‌توانید زمان پر شدن نوار اکسیر را افزایش دهید. همچنین وقتی بازی به ۱ دقیقه‌ی پایانی خود رسید میزان افزایش نوار اکسیر دو برابر سریع‌تر خواهد شد.

۱۵برای اینکه با رقیب خود رابطه‌ای نیز برقرار کنید یک قسمتی قرار دارد که شامل ۴ شکلک و ۶ جمله است. البته در بعضی مواقع استفاده از شکلک‌ها بازی را جذاب‌تر می‌کند مخصوصا زمانی که دشمن را شکست داده‌اید. برای استفاده از این شکلک‌ها بایست آیکنی که درون آن سه نقطه قرار دارد را انتخاب کرده و یکی از شکلک‌ها یا جملات را برگزینید.

بعد از پیروزی چه خواهد شد؟

۱۹البته پیروزی در بازی خالی از لطف نبوده و هر بار که شما برنده شوید در کنار کسب تروفی که باعث ارتقا یافتن سطح شما می‌شود صندوق‌هایی نیز برنده خواهید شد که می‌توانید با باز نمودن آن‌ها کارت‌های جدید به دست آورید.

تروفی باعث می‌گردد تا بتوانید در ارنا‌های سطح بالاتر مبارزه کنید. با بالا رفتن از هر آرنا، کارت‌های جدیدی باز خواهند شد که می‌توانید آن‌ها را از قسمت بازارچه خریداری کنید و یا در صورت داشتن شانس در داخل صندوق‌هایی که باز کرده‌اید بیابید.

هرچند، باز کردن این صندوق‌ها نیز به دو حالت است. حالت اول باید صبر کنید تا زمان باز شدن صندوق‌ها تمام شود که البته بستگی به کیفیت و سطح صندوق دارد، هرچه صندوق سطح بالاتری داشته باشد نیاز به زمان بیشتری برای باز شدن می‌خواهد. حالت دوم نیز استفاده از جم است تا در همان لحظه با مصرف جم صندوق را باز نمایید.

۱۷نکته‌ی جالبی که وجود دارد این است که هر مبارزه‌ای که پیروز شوید یک صندوق دریافت خواهید کرد. البته شما جا برای نگه داشتن ۴ صندوق بیشتر ندارید و در صورتی که ۴ صندوق گرفته باشید، شرکت در مسابقه‌ی بعدی به شما صندوقی جایزه نمی‌دهد.

هر سطح صندوق شامل تعداد جایزه‌ی به خصوصی می‌شود که به ترتیب شامل سطح‌های زیر هستند.

 • صندوق چوبی – به صورت زمان‌بندی شده بعد از هر ۴ ساعت یک صندوق چوبی رایگان به شما داده می‌شود.
 • صندوق نقره‌ای – تقریبا اکثر صندوق‌هایی که پس از هر مبارزه کسب خواهید کرد نقره‌ای هستند. برای باز کردن این صندوق‌ها به ۱۸ جم نیاز است.
 • صندوق تاج دار – هر ۲۴ ساعت شما فرصت دارید تا با بدست آوردن ۱۰ تاج در مبارزات، این صندوق را به صورت مجانی باز کنید.
 • صندوق طلایی – این صندوق‌ در مبارزه به شما پاداش داده می‌شود. همچنین در بازار نیز می‌توانید آن را بخرید.
 • صندوق جادویی – به ندرت در مبارزات جایزه داده می‌شوند. همچنین در بازار نیز می‌توانید خریداری کنید.
 • صندوق سوپر جادویی – تنها در بازارچه قابل خریداری است.

فروشگاه بازی به ۴ بخش تقسیم می‌شود. در بخش اول شما با طلا می‌توانید کارت خریداری کنید. هر کارت نیز برای ارتقا به تعدادی کارت جدید نیاز دارد که از صندوق‌ها یا از بازارچه می‌توان آن را خریداری کرد. قسمت دوم برای خرید صندوق است که با پیشرفت در آرنا ارزش این صندوق‌ها نیز افزایش می‌یابد. بخش سوم برای خرید جم قرار داده شده که با جم‌ها می‌توان طلا خریداری کرده و همچنین صندوق‌ها را باز کرد. برای خرید جم باید پول واقعی در بازی هزینه کنید. بخش آخر نیز برای خرید طلاست.

همانطور که اشاره شد ، برای خرید جم باید پول واقعی در بازی هزینه کنید، اما چگونه می توانیم جم بازی کلش رویال را تهیه کنیم ؟

هم اکنون فروشگاه های زیادی در کشورمان در حال فروش جم این بازی هستند، اما متاسفانه بیشتر این فروشگاه ها مشکلاتی برای کاربران ایجاد کرده اند.برخی گران فروش هستند، برخی دیر جم ها را تحویل می دهند و یا برخی هم پس از دریافت وجه، اصلا جمی تحویل کاربر نمی دهند !

با توجه به این مشکلات ، می بایست در انتخاب فروشگاه خود بسیار دقت کرده و از یک فرشنده معتبر جم های این بازی را تهیه کنید.ما به شما وب سایت فارسی گیفت ( farsigift.ir ) را معرفی می کنیم.فارسی گیفت یکی از قابل اعتماد ترین مراکز فروش انواع گیفت کارت و جم بازی های کلش آف کلنر و کلش رویال است که سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

مهمترین ویژگهای وب سایت فارسی گیفت :

 • پرداخت امن و بدون دردسر
 • دارای نماد اعتماد الکترونیکی
 • تحویل جم حداکثر تا ۱۰ دقیقه پس از خرید
 • ارزان ترین قیمت در میان تمام فروشگاه های مشابه
 • پشتیبانی بسیار عالی ، حتی در روزهای تعطیل

ساخت دسته کارت‌ها برای مبارزه

۲۰همانطور که گفتیم شما در بازی می‌توانید یک دسته از ۸ کارت بسازید. اینکه چه دسته‌ای ساخته و یا از چه استراتژی استفاده کنید در مقالات مختلف توضیح داده خواهد شد اما برای حال حاضر باید بدانید که کارت‌ها به سه دسته‌ی معمولی (به رنگ حاکستری)، نادر (به رنگ نارنجی) و حماسه‌ای (به رنگ بنقش) تقسیم می‌شوند. کارت‌های دیگری نیز که پیدا کرده‌اید در قسمت ذخایر قرار خواهند گرفت.

البته این آخر ماجرا نیست و شما می‌توانید کارت‌های خود را ارتقا نیز بدهید. برای ارتقای هر کارت شما باید به میزان لازم از آن‌ را جمع‌آوری کنید. بعد از رسیدن به میزان مورد نیاز به سکه‌های طلا نیاز دارید تا کارت‌ مورد نظر را ارتقا دهید. همچنین در ادامه‌ی لیست، بخش سومی قرار دارد که کارت‌هایی را که هنوز نیافته‌اید را نشان می‌دهد. نکته‌ای نیز که باید بدانید این است که هر کارت در آرنای مخصوصی قرار دارد و برای به دست آوردن آن باید به آرنای مورد نظر برسید.

اچیومنت‌ها

در بازی ۱۱ اچیومنت وجود دارد که کسب آن‌ها به شما جم و همچنین امتیازاتی برای ارتقای لول شاه داده می‌شود. برای کسب اچیومنت‌ها باید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • اچیومنت اول – به یک کلن بپیوندید: کافی‌ست به صفحه‌ی کلن‌ها رفته و بعد یک کلن را انتخاب کرده و به آن ملحق شوید تا ۱۰ امتیاز تجربه و ۱۰۰ جم کسب کنید.
 • اچیومنت دوم – به اعضای کلن ۲۵ کارت هدیه دهید: به کلن رفته به کسانی که نیاز به کارت دارند کارت‌های اضافی خود را هدیه دهید. با هدیه‌ی ۲۵ کارت شما ۵ امتیاز تجربه و ۳ جم بدست خواهید آورد.
 • اچیومنت سوم – به اعضای کلن ۵۰۰ کارت هدیه دهید. با هدیه‌ی ۵۰۰ کارت شما ۱۰ امتیاز تجربه و ۵ جم بدست بدست خواهید آورد.
 • اچیومنت چهارم – به اعضای کلن ۲,۵۰۰ کارت هدیه دهید. با هدیه‌ی ۲,۵۰۰ کارت شما ۲۰ امتیاز تجربه و ۱۰ جم بدست خواهید آورد.
 • اچیومنت پنجم – به آرنای لول ۲ برسید: با مبارزه و کسب ۴۰۰ تروفی می‌توانید به آرنای لول ۲ برسید. با انجام این کار به شما ۵ امتیاز تجربه و ۳ جم داده خواهد شد.
 • اچیومنت ششم – به آرنای لول ۴ برسید: با مبارزه و کسب ۱۱۰۰ تروفی می‌توانید به آرنای لول ۲ برسید. با انجام این کار به شما ۱۰ امتیاز تجربه و ۵ جم داده خواهد شد.
 • اچیومنت هفتم – به آرنای لول ۶ برسید: با مبارزه و کسب ۱۷۰۰ تروفی می‌توانید به آرنای لول ۲ برسید. با انجام این کار به شما ۲۰ امتیاز تجربه و ۱۰ جم داده خواهد شد.
 • اچیومنت هشتم – ۲۰ کارت جمع‌آوری کنید. با به دست آوردن ۲۰ کارت می‌توانید ۵ امتیاز تجربه و ۳ جم به دست آورید.
 • اچیومنت نهم – ۲۰ کارت جمع‌آوری کنید. با به دست آوردن ۳۰ کارت می‌توانید ۱۰ امتیاز تجربه و ۵ جم به دست آورید.
 • اچیومنت دهم – ۲۰ کارت جمع‌آوری کنید. با به دست آوردن ۴۰ کارت می‌توانید ۲۰ امتیاز تجربه و ۱۰ جم به دست آورید.
 • اچیومنت یازدهم – یک مسابقه را در منوی TV Royale تماشا کنید. TV Royale آخرین منوست که یک آیکن تلویزیون با شکل یک تاج در وسط آن دارد. به این منو رفته و یک مسابقه را تماشا کنید تا ۵ امتیاز تجربه و ۵ جم بدست آورید.

در انتها باید بگویم که این مقاله با توجه به نسخه‌ی ۱.۲.۱ بازی نوشته شده و در صورت انتشار بروزرسانی جدید در مقاله‌ی دیگری مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید آخرین نسخه‌ی منتشر شده از بازی را برای اندروید و iOS دانلود کنید.

 

۵۱۲x512bb

Clash Royale

 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Supercell
 • سیستم عامل: اندروید (۴.۰.۳ به بالا) – آی او اس (۷.۰ به بالا)
 • حجم: ۹۰ مگابایت

در صورتی که دانلود از گوگل پلی برای شما مقدور نیست می توانید از وب سایت های زیر برای تبدیل لینک گوگل پلی به فایل دانلودی مستقیم ، کمک بگیرید :

apk-dl | evozi | Apkleecher | downloader-apk

تهیه شده در گجت نیوز

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲۱ دیدگاه

 1. سلام

  توجه توجه بخون تغییر ایجادبشه

  جالبه خیلیا دوست دارن گول ات بزنن بری تو کلن شون

  میدونی چرا؟

  ولی مادوست داریم بخواست خودت بیایی
  دختروخانم هم هست ولی انتظار احترام هم هست
  و بقیه مطالبی که پایین توپست دیگه نوشتم

  دسته نبردتون رو حتما با نرم افزار قوی چک کنید نقطه ضعف دک رومشخص مکنه میتونید برطرفش کنید الان فکرمیکنید خوبه چون نیروهای ریز حریفایی که مقابل تون قرارمیده هنوز آپ نشده(کاپ اوناهم پایینه)
  که درنتیجه کاپ تون ازیه تلورانسی بالاتر نمیره این یعنی…
  اون وقت مجبور میشید دسته نبردی که انقدبرا
  اپ اش زحمت کشیدین رو مجبورا تغییر بدید و اونو آپ کنید البته اگه باز اشتباه نباشه

  بهترین سیاست برای پیشرفت توبازی… سرمایه گذاری روی دسته نبرد واقعا کارامد و عالی یه ونه چیزیکه الان میبینید منظورم تو کاپ بالاس هدف تو هم رسیدن به اونجاس؟؟؟

  میدونم میدونید هر بازی دوره ای داره مخصوصازمان ما ولی نمیدونم چرا کلن تازه تاسیس راهی که بقیه هموارکردن رو نیازی نیست شما هموارکنیدباماباشید تجربیات گذشته ما و در اصل پیشرفت کیفی و کمیتی کلن رو هم همراهتون دارین ولی کلن تازه تاسیس…

  اگر ارزش نداشت این متن زو… بااینکه تایپ فارسیم ضغیفه و کی برد لب تاپم برچسب فارسی نداره نمینوشتم

  شماهم بخودتون ارزش بذارین تا بهترین نتیجه رو بگیرید siz buna deyer siniz=شما ارزششو دارین

  به مابپیوندید
  کلن : stylishhome

  تگ کلن : PO2R2VQ#

  VITAMIN K
  موفق باشی 😉

 2. سلام.من چجوری میتونم وارد ی قبیلهدشم بدون دعوت؟؟😭

 3. سلام یه سوال داشتم من ویزم لولش ۱۳ هستش نوشته روی لول شما به حداکثری رسیده اید اما چرا مبادله میخوام بکنم اما باز میتونم درخواست بدم اما رک نمیتونم بدم و یه سوال دیگه وقتی لولت ستاره دار بشه چه چیزی میخواد باید سکه بدم یا جم چه چیزی میخواد که ستاره دار بشه کسی میدونه

 4. چجوری میشه تعداد اعضای مسابقه خصوصی رو افزایش داد

 5. سلام
  کسی میدونه مهره های ستاره تار ک فول لول هستن ، چطور ستاره ها فعال میشه

 6. سلام میشه در مورد مبادله کارت توضیح بدید من کارت مبادله دارم ولی هر کاری میکنم نمیشه مبادله کنم هی میگه باید ده کارت اضافه داشته باشی یا واسه کارت مبادله عادی میگه ۲۵۰ کارت اضافه خوب این یعنی چی میشه لطف کنید جواب رو ب ایمیلم بفرستید ممنون میشم در آخرم از سایت خوبتون تشکر میکنم.متنم ب روز کنید الان بازی خیلی تغییر کرده بازم تشکر

 7. رویال بچه بازیه .واس سنین پایین خوبه.هیچ اصول قواعدی نداره.بازی که تو شانس باشه بازی نیست .دک مخالف میخوره. خب هر کاری کنی میبازی این دیگه خیلی جالبه.من یک هفته بعد این که کلش رویال به بازی اومد نصبش کردم پس بازیکن آماتوری نبودم.من دوستانمو میبینم که برای یک بازی اعصابشون خراب میشه .فحش ناسزا میگن.کسی به اسم بهترین بازیکن نداریم که بکوب ببره تو دنیا تو این بازی .

 8. سلام بازی خوبیه یعنی عالیه اما نمیدونم چرا کارت های قوی و خوب برام نمیاد یعنی مینی دراگ مال کمپ تمرینی من الان لول شیشم ولی اونو ندادم با خیلی چیزای دیگه لطفا جواب بدید

 9. اصلا کلش آف کلنز چیه بابا دیگه قدیمی شده الان رویال دیگه جاشو گرفته?

 10. مبارزه طلبی رویداد منحصر به فرد یعنی چی داش

  کدوم مبارزه طلبی میگه

 11. ببخشید.این قیمت اکسیر که در قسمت پروفایل است برای چه است لطفا توظیح بدهید که چگونه باید پرشود و سودی هم دارد؟ لطفا جواب بدهید.

 12. با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان ما به کلن خوب و دوستانه زدیم بیاید به کلن ما دوستان عزیر خوشحال میشیم و به هم کمک میکنیم .
  تگ کلن:PQ9GU#
  اسم کلن:Iranian knights
  دوستان بیاید تا پر نشده

 13. ای خدا یه بازی جدید دیگه اومد حالا نوبت اینه همه وقت ملت رو بگیره

 14. این بازی خیلی عالیه ، من چند روزه شروع کردم قبلش کلش آف کلنز بازی می کردم اما این یه چیز دیکس.پیشنهاد می کنم همه امتحان کنن
  ممنون از معرفی کاملتون