هدست واقعیت مجازی HTC Vive تنها در ۱۰ دقیقه از آغاز پیش‌فروش خود ۱۵ هزار سفارش دریافت کرد

به نظر می‌رسد که گفته‌ی مدیر عامل کمپانی HTC صحت داشت. وی در گذشته گفته بود که واقعیت مجازی از گوشی‌ها برای کمپانی با ارزش‌تر است. روز گذشته همانطور که می‌دانید پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی HTC Vive آغاز شد که گویا رکورد جالبی نیز ثبت کرده. اچ تی سی توانسته در ۱۰ دقیقه‌ی آغاز پیش‌فروش هدست ۱۵ هزار سفارش دریافت کند. این هدست ۷۹۹.۹۹ دلار قیمت داشته و در کمتر از ۱۰ دقیقه کمپانی توانسته به ۱۲ میلیون دلار درآمد برسد. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

یکی از مسئولین کمپانی به نام شن یی (Shen Ye) در توییتی با خوشحالی ابراز کرده که کمپانی توانسته در ۱۰ دقیقه ۱۵ هزار واحد از هدست را به فروش رساند. مدیر عامل کمپانی نیز در حساب توییتر خود گفته که سفارشات بیش از حد است. برای کمپانی HTC این امر خوشایندی به حساب می‌آید زیرا در حال حاضر با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و گوشی‌های کمپانی تایوانی از فروش چندانی برخوردار نیستند.

هدست واقعیت مجازی HTC Vive تنها در ۱۰ دقیقه از آغاز پیش‌فروش خود ۱۵ هزار سفارش دریافت کرد ۱درصورتی‌که یک هدست واقعیت مجازی HTC Vive را خریداری کنید داخل جعبه دو دسته نیز خواهید یافت. برای استفاده از این هدست نیاز به کامپیوتری با پردازنده‌ی اینتل i5-4590 به بالا و یا AMD FX 8350 به بالا داشته و برای محاسبات گرافیکی نیز نیاز به کارت گرافیکی مانند انویدیا Geforce GTX 970 به بالا و یا AMD R9 290 به بالا خواهید داشت. همچنین حداقل میزان رم مورد نیاز ۴ گیگابایت است.

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بیش از حد خوشحالم به دلیل اینکه کمپانی محبوبم داره به روز اوجش برمیگرده