انتظارها به پایان رسید، عینک واقعیت مجازی گوگل برای فروش عرضه شد

باور کنید یا نه گوگل هرگز عینک مقوایی خود را از طریق فروشگاه آنلاین خود عرضه نکرده بود و برای خرید آن و نجربه دنیای واقعیت مجازی باید از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های واسطه اقدام می‌کردید. اما بالاخره گوگل راه را برای علاقمندان ساده کرد و این عینک کارتنی را که Google Cardboard VR نام دارد از طریق فروشگاه‌ خود Google Store برای متقاضیان در دسترس قرار داد.

۱۵ دلار برای یکی یا ۲۵ دلار برای دو عینک پرداخت کنید و برای تلفن هوشمند خودتان عینک واقعیت مجازی را مستقیم از مبدا تهیه کنید. اگر آن را تهیه کردید فراموش نکنید که این اپلیکیشن را برای گوشی‌های اندرویدی و این یکی را برای آیفون/آیپد دارید که روی تلفن هوشمندتان نصب کنید.

پیشتر در گجت نیوز درباره این عینک مقوایی گوگل مطالبی را نوشته بودیم که شما را با نحوه عملکرد و کارایی این عینک‌ بیشتر آشنا می‌کند.ساخت ساده، قیمت کم و قابلیت استفاده آن با تمامی تلفن‌های هوشمند و انطباق‌پذیری آن با سیستم عامل‌های آنها از دلایل محبوبیت این عینک‌هاست.

Screen Shot 2016-03-02 at 11.38.45

منبع: engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به جای کارتن مقوایی میتونستن از پلاستیک استفاده کنن اینطوری هم شیک تر میشد هم دوام بیشتری پیدا میکرد.بخاطر قیمت پایین پلاستیک قیمت تمام شدش زیاد با مقوا فرق نمیکرد