گوگل برای پنجمین سال متوالی به عنوان بهترین محل برای کار انتخاب شد

همه ساله در این موقع از سال، مجله‌ی Fortune با همکاری موسسه‌ی خصوصی Great Place to Work بهترین کمپانی‌های جهان را از نظر شرایط کاری و رضایت کارمندان آنها بررسی می‌کنند و یک لیست ۱۰۰ تایی از برترین کمپانی‌های جهان را تهیه می‌کنند. چهار سال گذشته و به طور متوالی، غول موتورهای جستجو یعنی گوگل توانسته است در صدر این لیست قرار بگیرد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید تا لیست امسال را بررسی کنیم.

دیگر برای اکثر ما روشن شده است که کار کردن در گوگل، با تمام کمپانی‌‌های دنیا تفاوت دارد و کارمندان گوگل را می‌توان راضی‌ترین انسان‌های کره‌ی زمین از لحاظ رضایت شغلی نامید. انتخاب به عنوان برترین کمپانی از نظر رضایت شغلی و محل کار برای چهار سال متوالی، افتخاری است که تنها یک چیز می‌تواند بالاتر از آن قرار بگیرد: بله قرار گرفتن در صدر این لیست برای پنجمین سال متوالی!

گوگل پنجمین سال متوالی به عنوان بهترین محل کار

گوگل در حالی در صدر این رتبه‌بندی قرار گرفته است که در میان ۱۰ رتبه‌ی برتر، نامی از کمپانی‌های محتمل از جمله سامسونگ، اپل، فیسبوک و … دیده نمیشود. صنایع بیمه‌ی Acuity، گروه‌ مشاورین The Boston Consulting Group، فروشگاه‌های غذایی Wegmans، موسسات مالی Quicken Loans و Robert W. Baird، خدمات تخصصی Kimley-Horn، شرکت فناوری اطلاعات SAS، گروه ساختمان‌سازی و مشاورین املاک Camden Property Trust و موسسه‌ی مالی Edward Jones در رده‌های دوم تا دهم قرار دارند.

این کمپانی‌ها که همگی در ایالت‌های مختلف کشور آمریکا قرار دارند، توسط نظرسنجی بسیار گسترده و مشاهدات میدانی کارشناسان Fortune انتخاب شده‌اند و همگی توانسته‌اند از لحاظ حقوق و مزایا، آرامش روانی محیط کسب و کار، نوآوری و شادی در انجام کار و فاکتورهای دیگر، بیشترین امتیازات را بدست آورند. برای مشاهده‌ی لیست کامل میتوانید به سایت Fortune مراجعه کنید.

منبع: AndroidHeadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*