BMW قصد تولید باهوش ترین اتومبیل را دارد

بی ام دابلیو (BMW) در حال آینده نگری است. این خودرو ساز آلمانی گزارش می‌دهد که در حال توسعه تیمی برای طراحی یک خودروی “باهوش هنرمندانه” است. مثل اینکه این کمپانی قصد باز کردن سر رقابت با شرکت هایی چون آئودی (Audi) و کادیلاک (Codillac) را دارد.

به گزارش خبرگزاری رویترز به نقل از بی ام دابلیو:

ما در حال طراحی محصولی نیستیم که در آخر تبدیل به یک سوژه اینترنتی شود، بلکه ما بر طراحی و تولید این خودرو مصمم خواهیم بود.  خودمان این خودرو را طراحی خواهیم کرد.

می‌توان برداشت کرد که شرکت بی ام دابلیو نمی‌خواهد مثل اپل، که شرکت Foxconn برای گوشی‌هایش بدنه فلزی تولید می‌کند، شود و خودرویی کاملا مستقل را ارائه دهد. مدیر ارشد شرکت BWM در ادامه افزود:

استقلال این خودروی بی‌نظیر یکی از شایستگی های آن به شمار می‌رود.

با توجه به آگهی های استخدامی چند ماه گذشته این شرکت، مهندسانی زبده برای طراحی یک خودروی بی‌نظیر با قدرت نرم افزاری بالا، کار را بدست گرفته اند تا محصولی تولید کنند که راننده در کنار امر رانندگی، از اتوماسیون ها و هوشمند بودن کامل خودرو نهایت استفاده را ببرد. آنطور که از شواهد پیداست، شرکت Froehilch نیز به جرگه ی بی ام دابلیو پیوسته تا شاید این اتومبیل ” باهوش ” را به موتور های الکتریکی نیز مجهز کنند. آیا تدبیر شرکت بی ام دابلیو، یک چشم انداز صد ساله است ؟

منبع: Engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. سلام
    یک مطلبی که مینویسید لااقل ی نگاهی به متن بندازین که ضایع نباشه
    BWM یا BMW