ارزش سهام HTC

ارزش سهام HTC تنها در مدت چند روز بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت

کمپانی HTC در حالی که سالیان کم رونق و بدی را سپری کرده، ناگهان شاهد افزایش ۲۰ درصدی ارزش سهامش تنها در بازه زمانی روز جمعه تا دوشنبه بوده است. بر اساس آخرین گزارشات این کمپانی روز جمعه چند ساعت پس از آن که اعلام کرد در ماه گذشته ضعیف ترین درآمد ماهانه تاریخ این شرکت به دست آمده است، ناگهان شاهد افزایش ۹.۷۵ درصدی ارزش سهامش شد. روز دوشنبه نیز به یکباره سهام این کمپانی تایوانی با افزایش ۱۰ درصدی مواجه شد تا بتوانیم بگوییم که اچ تی سی دوباره در حال احیا شدن است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

تنها در مدتی کوتاه بین روزهای جمعه و دوشنبه، ارزش سهام کمپانی تایوانی HTC سیر صعودی ۲۰ درصدی را تجربه کرده است. این درحالی است که روز جمعه اچ تی سی طی گزارشی اعلام کرده بود که پایین‌ترین میزان سود ماهیانه تاریخ این کمپانی رقم خورده است.

در روز جمعه سهام اچ تی سی با افزایش ارزش ۹.۷۵ درصدی رو به رو شد. باری دیگر در روز دوشنبه نیز دوباره سهام این شرکت با افزایش ۱۰ درصدی تنها در حد فاصلی چند ساعته مواجه شد تا اچ تی سی بر اساس قوانین به سقف افزایش روزانه ارزش سهام رسیده و مجبور به بستن معاملات سهام خود برای آن روز باشد. در حال حاضر سهام این کمپانی چیزی معادل ۹۹ دلار است که از ژوئن سال گذشته تا به حال بالاترین میزان ممکن بوده است.

بسیار جالب توجه است که احیای دوباره سهام بیمار اچ تی سی در شرایطی رقم می‌خورد که آنها درست در همان روز جمعه و چند ساعت قبل از افزایش ارزش سهامشان، گزارش درآمد‌های ماه فوریه خودشان را ۱۲۹ میلیون دلار اعلام کرده بودند که پایین ترین رقم درآمد ماهانه این شرکت در عصر ظهور مدرن آنها بود.

درحالی که بسیاری از افراد در درجه اول اچ تی سی را به عنوان یک سازنده تلفن‌های هوشمند می‌شناسند، به نظر می‌رسد که این کمپانی سوددهی اصلی خودش را در هدست‌های واقعیت مجازی و گجت‌های پوشیدنی می‌بیند. درواقع می‌توان گفت که اچ تی سی این موفقیت را مدیون سفارش ۱۵ هزار قطعه هدست واقعیت مجازی Vive تنها در ۱۰ دقیقه نخست قرار گرفته در وبسایت است.

همچنین از حوالی اچ تی سی خبر می‌رسد که این کمپانی در روز جمعه نخستین سری از محصولات HTC UA HealthBox خود را برای مشتریان فرستاده است. این پکیج سلامت که قیمتی معادل ۴۰۰ دلار دارد، شامل سه گجت دستبند سلامتی، نمایشگر ضربان قلب و همچنین یک ترازوی هوشمند است.

قطعاً در حال حاضر مدیران اچ تی سی از این روند به وجود آمده خوشنود هستند. انتظار می‌رود که معرفی پرچمدار جدید این کمپانی در چند روز آینده، موجب آن شود تا سه ماهه دوم سال جاری شاهد افزایش درآمد چشمگیری از سوی این کمپانی تایوانی باشیم. بر اساس آخرین شایعات پرچمدار جدید اچ تی سی با نام HTC 10 در ماه آوریل رونمایی خواهد شد.

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*