اندروید مارشمالو Xperia Z5

اندروید ۶.۰ مارشمیلو به صورت جهانی برای سونی اکسپریا زد ۵ عرضه شد

کمتر از یک ماه دیگر وارد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ خواهیم شد و رفته رفته شاهد آن هستیم که کمپانی‌های سازنده برای قطعات خود بروزرسانی اندروید مارشمیلو را عرضه می‌کنند. در تازه ترین این دستگاه‌ها می‌توان به اکسپریا زد ۵ ( Xperia Z5 ) سونی اشاره کرد که در روز گذشته خبر انتشار جهانی بروزرسانی اندروید مارشمیلو برای آن به گوش رسید. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

هرچند که سونی خانواده X را جایگزین سری محصولات Z خودش کرده، اما هنوز هم پشت طرفداران Xperia Z5 را خالی نکرده است. بر اساس تازه ترین گزارشات از کاربران نقاط مختلف دنیا، هم اکنون بروزرسانی اندروید مارشمیلو بر روی این تلفن هوشمند قابل دریافت است. در حال حاضر کاربران اکسپریا زد۵ از کشور‌های تایلند، روسیه، الجزایر، عربستان سعودی، ایالات متحده، هند، مالزی و چندین کشور خاورمیانه‌ای دیگر توانسته‌اند اندروید مارشمیلو را بر روی تلفن هوشمند خود دریافت کنند.

نسخه جدید سیستم عامل گوگل بر روی مدل‌های تک سیم کارت ( E6653 ) و همچنین انواع مدل‌های دو سیم کارت ( E6683 و E6633 ) عرضه خواهد شد. نام فریمور مربوط به نسخه جدید اندروید مارشمیلو این محصول ۱۶۳ است. اگر از دارندگان این تلفن هوشمند هستید ابتدا دستگاه خودتان را به کامپیوتر وصل کرده و سپس با استفاده از نرم افزار Sony PC Companion اقدام به بروزرسانی نمایید.

همانطور که سونی اعلام کرده است در کنار این بروزرسانی دستگاه شما به یک مجوز زمان بندی شده اجرای اپلیکیشن‌ها و همچنین اپلیکیشن Doze مجهز است. از تغییرات به وجود آمده در این نسخه از اندروید اکسپریا Z5 می‌توان به بروزرسانی رابط کاربری اپلیکیشن دوربین، اکسپریا مسیجینگ به همراه پشتیبانی از استیکر‌ و همچنین “Direct Share” به منظور بازتاب فعالیت‌های شما بین دوستانتان اشاره کرد.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*