تبلت ۹.۷ اینچی اپل دارای ۴ بلندگو و یک کانکتور هوشمند خواهد بود (شایعه)

بر اساس آخرین شایعات تبلت ۹.۷ اینچی اپل به ۴ بلندگوی استریو و یک کانکتور هوشمند جهت اتصال صفحه کلید هوشمند اپل مجهز خواهد بود. تصویری از کیس مربوط به این تبلت که اخیرا منتشر شده است، به وجود چنین امکاناتی در این تبلت اپل دامن می‌زنند. با این حال فقط باید تا رونمایی از این محصول که به احتمال فراوان دوم فروردین ماه است صبر کنیم تا از وجود چنین تجهیزاتی مطمئن شویم. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Alleged-iPad-Air-3-case-3ما تا به حال اطلاعات جذابی را درباره تبلت ۹.۷ اینچی اپل شنیده ایم که احتمالاً دوم فرودین ماه از نزدیک شاهد آن خواهیم بود. در حالی که انتظار ما آن است که نام این تبلت آیپد Air 3 باشد، برخی از شایعات ادعا می‌کنند که این تبلت در خانواده آیپد پرو قرار گرفته و با نام آیپد پرو مینی عرضه خواهد شد. دلیل آن که نام این محصول به احتمال فراوان iPad Pro Mini خواهد بود به خاطر امکاناتی است که آیپد جدید ۹.۷ اینچی به آنها مجهز است. این تبلت به ۴ بلندگو جهت پخش یک صدای کاملاً استریو و همچنین کانکتور هوشمند جهت استفاده از صفحه کلید هوشمند اپل مجهز است. بنابراین می‌توان این محصول را برادر کوچکتر آیپد پرو دانست و خط تولید آیپد پرو مینی را نیز در همان راستا تصور کرد.

اخیراً تصویری از کیس این تبلت در سطح اینترنت پخش شده که به شایعه وجود چهار بلندگو و یک کانکتور هوشمند دامن زده است. اگر این تصاویر واقعیت داشته باشند، این خبر خوبی برای دوست داران آیپد ایر ۲ خواهد بود که دوست دارند محصولی همانند این تبلت به علاوه استفاده از کانکتور هوشمند اپل را داشته باشند. علاوه بر آن چهار بلندگوی بسیار باکیفیت استریو نیز نکته جذابی خواهد بود.

اما در اصل یکی از جذابترین ویژگی‌های این تبلت، تجهیز بودن به ۴ گیگابایت رم است که بدون شک برای هر کسی می‌تواند خبری خوشحال کننده باشد. هرچند که تمامی این موارد ممکن است شایعه‌ای بیش نباشند، حداقل می‌توانیم تا تاریخ ۲ فروردین ماه منتظر رویداد بهاری اپل بمانیم و ببینیم که آیا این کمپانی از تبلت جدیدش رونمایی خواهد کرد یا خیر؟!

منبع: phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*