The Witcher 3

سری The Witcher رکورد فروش ۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان را به ثبت رساند

طبق جدیدترین آمار و ارقام ارایه شده توسط استودیو محبوب CD Projekt RED، ساعاتی پیش مطلع شدیم سری بازی نقش آفرینی اکشن The Witcher که نسخه سوم آن مقام بهترین بازی سال ۲۰۱۵ را در کارنامه خود دارد، موفق به فروش ۲۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان شده است. با گجت نیوز در ادامه مطلب همراه باشید.

این آمار و ارقام که شامل سه نسخه اصلی سری The Witcher یعنی The Witcher، The Witcher 2: Assassin’s of King و The Witcher 3: Wild Hunt می شود، توسط CD Projekt RED در جدیدترین گزارش مالی استودیو ارایه شده است.

در این گزارش نسبت فروش نسخه دیجتالی و فیزیکی نسخه سوم The Witcher نیز ذکر شده است.

با توجه به دو اسلاید پایین مطلب، ۶۸.۴ درصد از فروش عنوان The Witcher 3 متعلق به نسخه دیجیتالی و در مقابل ۳۱.۶ درصد از فروش بازی متعلق به نسخه فیزیکی آن بوده است.

همچنین در این اسلایدها شاهد هستیم ۴۹.۸ درصد از سود بازی The Witcher 3 توسط نسخه فیزیکی تامین شده در حالی که بیش از ۵۰.۲ درصد از سود The Witcher 3 متعلق به نسخه دیجیتالی بوده است.

لازم به ذکر است استودیو CD Projekt RED در گزارش مالی خود از کار بر روی چیزی «تازه» برای انتشار در سال ۲۰۱۶ خبر داده که قالب آن قبلا توسط استودیو ناشناخته بوده است.

طبق گزارش موجود استودیو قصد دارد در کنار انتشار عنوان Cyberpunk 2077 یک عنوان AAA دیگر را نیز در بازه زمانی میان سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ ساخته و به بازار منتشر کند.

در پایان به بررسی دو اسلاید منتشر شده توسط استودیو می پردازیم:

منبع: VG247

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*