کمپانی شیائومی

شیائومی در سال جاری ۲ کارخانه تولیدی راه اندازی و دو دستگاه جدید نیز در هند عرضه خواهد کرد

بنیانگذار و مدیرعامل کمپانی شیائومی در مصاحبه‌ای با Economic Times عنوان کرده که به جهت کاهش تقاضا در بازار کشور چین، قصد دارد که ورود قدرتمندتری را به بازار‌های بین المللی داشته باشد و نخستین انتخاب آن، بازار جنوب آسیا خواهد بود. علاوه بر آن این کمپانی قصد دارد تا در سال جاری دو گوشی هوشمند جدید را در کشور هند عرضه کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

lin-bin-xiaomi-picture

لین بین بنیانگذار و مدیرعامل شیائومی

کمپانی چینی شیائومی برای سال جاری برنامه‌های جدیدی دارد. “لین بین” بنیانگذار و مدیرعامل این غول چینی در مصاحبه ای با Economic Times عنوان کرده که شیائومی قصد دارد تا سهم بیشتری را در بازار آسیای جنوبی داشته باشد. این درواقع به معنی آن است که شیائومی به ثبات خوبی در بازار کشورش رسیده و قصد دارد تا فعالیت خودش در سایر بازارها را نیز گسترش دهد. وی اشاره می‌کند که این کمپانی در زمینه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند نیز تحرکاتی بیشتری را نسبت به گذشته خواهد داشت. به گفته بین بازار چین در حال حاضر در شرایط راکدی به سر می‌برد و حتی ممکن است در آینده شاهد کاهش تقاضا نیز باشیم.

به همین خاطر کمپانی شیائومی تصمیم دارد تا در سال جاری دو کارخانه جدید خود را راه اندازی کند. به گفته یکی از سخنگوهای شیائومی، این کمپانی موفق به کسب مجوز نیز جهت احداث این کارخانه‌ها شده است. این کمپانی قصد دارد تا با احداث دو کارخانه جدید خود در یک کشور خارجی، راهکاری همانند اپل را در پیش بگیرد و میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی خود کاسته تا از طریق آن کشور، سوددهی بالاتری را به دست آورد.

بر اساس این مجوز شیائومی قادر خواهد بود سایت‌های خودش را تا پایان سال در یک کشور خارجی احداث کند. در حال حاضر نیز مشغول مذاکره با چند کشور از جمله هند جهت این کار است.

در خبری دیگر بین عنوان کرده که شیائومی قصد دارد تا تا پایان سال جاری دو دستگاه گوشی هوشمند را نیز در کشور هندوستان عرضه کند. در حالی که پرچمدار این کمپانی Mi 5 در شرف ورود به بازارهای بین المللی است، بنیانگذار شیائومی اعلام می‌کند که قیمت گذاری این محصولات (بدون احتساب مالیات) بین ۲۰ تا ۲۷ هزار روپیه خواهد بود. یکی از این محصولات در سه ماهه بعدی سال و دیگری نیز در نیمه دوم سال جاری عرضه خواهد شد.

منبع: firstpost

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه