HTC 10 از هدست Vive VR پشتیبانی خواهد کرد

HTC 10 که قرار است ماه آینده رسما از آن رونمایی شود، گفته شده که با هدست واقعیت مجازی HTC Vive VR سازگار خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود که اچ تی سی ۱۰ اولین موبایل کمپانی تایوانی باشد که از صفحه‌ی QHD و اتصالات USB-C استفاده کند. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

آنطور که مشخص شده گویا قرار است پرچمدار جدید کمپانی HTC که گفته شده احتمالا HTC OneG 10 نام خواهد داشت، از هدست واقعیت مجازی Vive پشتیبانی کند. البته مشخص نیست که مدل پشتیبانی به چه صورتی خواهد بود.

البته برخلاف هدست‌هایی مانند سامسونگ Gear VR، هدست Vive با کامپیوترها کار خواهد کرد و به نظر می‌رسد که گوشی‌ها توان اجرای حداکثری از این هدست را نداشته باشند. هرچند، گمان می‌رود که منظور از این نوع سازگاری، به این معنی‌ست که تنها بخشی از قدرت هدست Vive توسط گوشی کمپانی تایوانی به چالش کشیده شود.

بی‌شک این اقدام بر روی فروش HTC 10 تاثیر خواهد گذاشت، زیرا کاربرانی هستند که علاقه دارند به جای تجربه‌ی واقعیت مجازی با یک کامپیوتر قدرتمند، Vive را با یک گوشی تجربه کنند. البته این تجربه‌ی گران قیمتی خواهد شد زیرا خود هدست به تنهایی ۸۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و این در حالی‌ است که می‌توان یک گلکسی اس ۷ و هدست Gear VR را به قیمت کمتری خریداری کرد.

به نظر می‌رسد که پرچم‌دار جدید HTC از قابلیت Ice View نیز پشتیبانی کند. این قابلیتی‌ست که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون برداشتن هدست واقعیت مجازی به تماس‌های ورودی گوشی خود پاسخ دهند. جالب است بدانید که این قابلیت با اکثر دیوایس‌هایی که مبتنی بر اندروید یا ios هستند سازگار خواهد بود.

منبع: technobuffalo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*