تماشا کنید: این نوزاد شش ماهه یکی از برترین گیمرهای Street Fighter 5 در جهان است!

امروز یکی از کاربران شبکه اشتراک گذاری ویدیو یوتیوب به نام کاربری PapaPain، با انتشار ویدیویی از نوزاد شش ماهه خود که بخش داستانی عنوان سبک مبارزه ای Street Fighter 5 را با شخصیت Birdie به اتمام می‌رساند، جنجال فراوانی را در فضای مجازی به راه انداخت. با گجت نیوز در ادامه مطلب همراه باشید.

در حالی که بحث های اصلی به وجود آمده پیرامون این اتفاق معمولا به ستایش این کودک شش ماهه و البته شکایت از سادگی بیش از اندازه بازی خلاصه شده است، وبسایت معتبر GameSpot معتقد است این اتفاق موجب تحول شگرف و ناگهانی در جامعه بازی های مبارزه‌ای و ظهور غیرمنتظره این کودک اعجوبه شده است.

با وجود اینکه در ویدیو اینطور به نظر می رسد که نوزاد بدون فکر در حال فشردن دکمه ها و عقب و جلو بردن بی هدف استیک کنترلر است؛ حرکات نوزاد در واقع پیامی جالب توجه برای بازی بازان باتجربه سبک مبارزه ای است.

در طول این ویدیو ۲ دقیقه ای، می توان بازی باز را که تنها با عنوان «بچه» شناخته می شود، مشاهده نمود که نمایشی پر از حرکات و مهارت های قابل توجه را در بازی پیاده سازی می کند. این موارد شامل حرکات معروف بازی های مبارزه ای مانند footsieهایی سطح بالا، حرکات ضد هوایی کاملا به موقع، V-Triggerها و حتی crush counterها می شود.


و اما ترسناک ترین نکته در ویدیو استفاده نوزاد از یک تکنیک بسیار حرفه ای به نام Negative Edge است. این نکته زمانی جالب‌تر می شود که بدانید دستان نوزاد جهت دسترسی همزمان به دکمه ها و استیک ها بسیار کوچک است.

به نظر می رسد این محدودیت جلوی این کودک نابغه را که تاکنون با استفاده از ابزار موسیقی خاک گرفته در اتاقش می‌تواند به صورت حرفه ای گیتار بزند نگرفته و از این پس تمرکز خود را بر روی بازی‌های رایانه ای قرار داده است.

مهارت های این کودک با توجه به سن پایینش بسیار وحشتناک به نظر می‌رسند. کافی است تصور کنید هنگامی که وی بزرگتر شده و بتواند به طور هم زمان از دکمه ها و استیک های کنترلر استفاده کند، چه اتفاقی خواهد افتاد.

در حال حاضر از گوشه و کنار خبر می‌رسد شرکت های مختلفی در حال آمادسازی خود جهت حمایت از این نوزاد هستند. جامعه بازی‌بازان بازی های مبارزه‌ای به گوش باشید: مسابقات EVO (بزرگترین مسابقات بازی های مبارزه ای جهان) سال ۲۰۳۰ ممکن است سال درخشش این نوزاد باشد.

منبع: GameSpot

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*