وان پلاس اپلیکیشن گالری تصاویر اختصاصی خود را عرضه کرد

کمپانی وان پلاس اپلیکیشن گالری تصاویر اختصاصی خودش را منتشر کرده است که در حال حاضر بر روی گوشی هوشمند وان پلاس ۲ قابل دریافت می باشد. این گالری از یک هوش مصنوعی بهره‌مند شده که به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر خود را در کالکشن‌های مختلف دسته بندی کنند و دسترسی راحت تری به آنها داشته باشند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

تمامی گوشی‌های هوشمند امروزی به دوربین‌ مجهز هستند و این به معنی آن است که کاربران پس از گرفتن تصاویر خود، از طریق گالری تصاویر به آنها دسترسی دارند و به مرور تصاویر خود می‌پردازند. حال اگر شما صاحب یک گوشی هوشمند وان پلاس ۲ هستید، شاید برایتان جالب باشد که کمپانی سازنده تلفن شما اخیراً از اپلیکیشن گالری تصاویر اختصاصی خودش رونمایی کرده است.

این اپلیکیشن که هم اکنون بر روی گوشی وان پلاس ۲ قابل دریافت است، در آینه ای نزدیک برای گوشی‌های وان پلاس ۱ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. هیچ بحثی در ارتباط با عرضه این گالری برای سایر دستگاه‌ها به میان نیامده است، اما خب می‌توان حدس زد که وان پلاس نیازی هم به عرضه گسترده این اپلیکیشن نخواهد داشت.

این اپلیکیشن یک گالری تصاویر بسیار مناسب است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر گرفته شده و یا ذخیره شده را مرور کنند که البته این ویژگی مشترک بین تمامی گالری‌های تصاویر است. اما خب هوشمند بودن این اپلیکیشن چیزیست که آن را با سایر برنامه‌های هم رده خودش متمایز می‌کند. این گالری با هوشی که دارد می‌تواند به کاربران در سازماندهی تصاویرشان کمک کرده و آنها را قادر بسازد تا کالکشن‌های دلخواه خود را به خوبی بسازند. دقیقاً این هوش مصنوعی همانند هوش مصنوعی است که گوگل در اپلیکیشن Google Photos از آن بهره می‌برد و تصاویر مرتبط به یکدیگر را در یک گروه قرار می‌دهد.

Oneplus gallery2

علاوه بر آن اپلیکیشن گالری وان پلاس حاوی ابزار‌های ویرایش ابتدایی نظیر برش عکس، تغییر اندازه و قابلیت نقاشی بر روی آنها است. بنابر این اگر انتظار ابزار‌های حرفه‌ای تری را دارید بهتر است که از اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر حرفه‌ای استفاده کنید.

Oneplus gallery

همانطور که گفتیم این اپلیکیشن تنها بر روی گوشی هوشمند وان پلاس ۲ در دسترس است. بنابر این اگر شما صاحب یکی از این مدل تلفن‌های کمپانی وان پلاس هستید، می‌توانید از طریق فروشگاه گوگل این اپلیکیشن را دریافت کنید.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*