تماس با نسخه تحت وب Skype

هم اکنون می‌توانید با نسخه تحت وب اسکایپ تماس تلفنی برقرار کنید

مایکروسافت در ادامه روند بهبود کارایی اپلیکیشن تحت وب اسکایپ ( Skype ) ویژگی‌های جدیدی را به آن افزوده است. در تازه ترین بروزرسانی کاربران این نسخه از پیام رسان اسکایپ قادر هستند تا با تلفن‌های همراه و خطوط ثابت تماس برقرار کنند. علاوه بر آن، مایکروسافت خاطر نشان کرده است که در آینده‌ای نزدیک ویژگی‌های جدید و جذاب دیگری را نیز به این نسخه اضافه خواهد کرد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

نسخه مبتنی بر مرورگر پلتفرم اسکایپ به تازگی بروزرسانی جدیدی را دریافت کرده است که شامل چندین ویژگی جدید است. یکی از بزرگترین ویژگی‌های اضافه شده در این بروزرسانی قابلیت تماس با تلفن‌های همراه و خطوط ثابت است.

مایکروسافت می‌گوید که این ویژگی‌های جدید بر اساس بازخورد‌هایی بوده است که از سوی کاربران دریافت شده است. جدی ترین درخواست کاربران نیز تماس‌های گسترده تر بوده است که ما تصمیم به افزودن آن را در نسخه تحت وب این اپلیکیشن گرفتیم.

نسخه تحت وب اسکایپ هم اکنون به کاربران خودش این امکان را می‌دهد تا با مشترکین غیر از اسکایپ تماس برقرار کنند. کاربران می‌توانند از طریق این پیام رسان به خطوط موبایلی و ثابت دوستان خود تماس حاصل کنند. تنها لازم است که بر روی تب تلفن کلیک کنید و شماره مدنظرتان را در آنجا وارد کنید. به نظر نمی‌رسد که ساده تر از این قادر به چنین کاری باشید! لازم به ذکر است که برای برقراری این تماس‌ها شما می بایست اعتبار حساب اسکایپتان را شارژ نمایید و این کار رایگان نخواهد بود.

از جمله تغییرات دیگری که این نسخه از اپلیکیشن شامل آن شده است، نوتیفیکیشن‌ها هستند که بهتر از گذشته به کاربران اطلاع رسانی خواهند کرد. به واسطه این بروزرسانی دیگر هیچ تماس و یا پیام مهمی را از دست نخواهید داد. حتی اگر شما در یک تب دیگر و یا اپلیکیشن دیگری نیز باشید، این سیستم شما را از آن تماس با خبر خواهد کرد.

کمپانی مایکروسافت همچنان در حال بر روی بهبود کارایی اپلیکیشن اسکایب تحت وب است و این قول را به کاربران آن داده است که ویژگی‌های جذاب دیگری را نیز در هفته‌های آینده به آن بی افزاید.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اسکایپ دیگه محبوبیتی تو ایران نداره