رندرهای سه‌بعدی از آیفون ۷، آیفون پرو و آیفون ۵SE بر مبنای شایعات منتشر شده

بیایید خیلی سریع تمام شایعات مهمی که در مورد ظاهر و طراحی آیفون‌های بعدی اپل منتشر شده اند را بررسی کنیم: لنز دوگانه برای آیفون ۷، حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون در آیفون ۷ ( iPhone 7 )، حذف نوارهای آنتن و انتقال آنها به لبه‌های بالایی و پایینی دیوایس، خمیدگی بیشتر در لبه‌ها، لبه های خمیده، نمایشگر ۴ اینچی و طراحی بر مبنای آیفون ۶ اس برای آیفون ۵SE . حالا بیایید تمام این شایعات را در یکجا و با توجه به طراحی آیفون‌های قبلی جمع کنیم: نتیجه می‌شود رندرهای سه بعدی بسیار زیبا و دقیق که در ادامه در گجت نیوز مشاهده خواهید کرد.

۲۵۸۴۲۵۸۳۲۵۶_e0e75931c3_b

Martin Hajek نامی شناخته شده در زمینه‌ی طراحی مدل‌های سه بعدی از دیوایس‌های معرفی نشده است. او تاکنون با مهارت خود، بسیاری از آی‌دیوایس‌های اپل را قبل از معرفی به ما نشان داده است و اتفاقا طراحی‌های او بسیار هم نزدیک به واقعیت هستند و به نظر می‌رسد تفکرات او و گروه طراحی زیر نظر جانی آیو بسیار به هم نزدیک است!

تصاویر زیر، رندرهایی هستند که او از آیفون ۷ طراحی کرده است:

البته او تنها آیفون ۷ را طراحی نکرده است و به سراغ آیفون ۵SE و آیفون پرو هم رفته است. آیفون پرو که خود یک شایعه‌ی با احتمال کم محسوب می‌شود و آیفون ۵SE هم هنوز از طرف اپل تایید نشده است. Hajek در طراحی آیفون ۵SE، از طراحی آیفون ۶ اس الهام گرفته است و این طراحی را با ابعاد ۴ اینچی نمایشگر سازگار کرده است.

در نهایت نیز او به سراغ آیفون پرو ( iPhone Pro ) رفته است اما با یک تفاوت: اگر به طراحی‌های سه بعدی آیفون ۷ دقت کرده باشید، ویژگی‌هایی از جمله لنز دوگانه و یا پورت اتصال هوشمند را ندیدید. دلیل این موضوع آن است که Hajek باور دارد که اپل این قابلیت‌ها را نه در آیفون ۷، بلکه در ورژن بزرگتر به نام آیفون پرو قرار خواهد داد.

۲۵۷۷۳۵۳۹۹۴۱_۰۲۳۵c1419e_b

رندرهای سه بعدی از آیفون پرو را در زیر مشاهده می‌کنید:

دیگر رندرها و آثار Martin Hajek نیز در سایت رسمی او قابل مشاهده است و اگر علاقه دارید می‌توانید نظرات خود را با این طراح ماهر به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*